Топ Новини

ЗМІ: нові призначення - замість «любих друзів» - «хлопці Януковича»

8 листопада 2011 в 07:34
Кадрові перестановки, що відбулися цього тижня, свідчать про те, що президент України Віктор Янукович просуває по кар'єрних сходах людей, які віддані особисто йому, вважають експерти.
yanukovich_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Джерело, близьке до керівництва ДПАУ впевнене, що президент за схожим принципом перепризначив багатьох людей у ​​владі. Він також повідомив, що тепер таких призначенців називають - «хлопці Януковича».

«Арбузов, Захарченко та Клименко - це люди одного ряду. Всі вони далекі від політики і зобов'язані своїм просуванням тільки президенту. А значить - незалежні від будь-яких інших груп у владі. Таких називають «хлопці Януковича». І це вже тенденція. Можна сказати непомітний, таємний переворот у владі. Минулого тижня був призначений новий губернатор Львівської області Михайло Костюк. Він із тієї ж обійми президента. Думаю, скоро слід очікувати заміни багатьох фігур у владі, які близькі до великих груп впливу, на «хлопців Януковича» і на інших посадах, пов'язаних із безпекою і великими фінансовими потоками. Президент робить ставку на людей відданих і рівновіддалених від бізнес-груп. Часи змінюються», розповів співрозмовник газеті «Сегодня».

Нагадаємо, що вчора президент України Віктор Янукович запропонував кандидатуру екс-міністра Анатолія Могильова на посаду прем'єр-міністра Криму, призначив екс-голову ДПАУ Віталія Захарченка міністром внутрішніх справ, а Олександра Клименка - головою ДПАУ.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...