Топ Новини

ЗМІ: Євлах визнав провину, і його амністували

27 жовтня 2011 в 06:00
Шевченківський райсуд Києва застосував амністію до депутата Київської міської ради, колишнього голови постійної комісії Київради із земельних питань Олексія Євлаха. 25 жовтня депутата було звільнено з-під арешту. Про це повідомило інформоване джерело.

Він пояснив, що за законом амністовано може бути не тільки громадян, які відбувають покарання, а й осіб, які перебувають під слідством.

Окрім того, джерело зазначило, що амністовано може бути лише осіб, які визнали свою провину.

Він припустив, що стаття, за якою спочатку було порушено справу проти О.Євлаха, була перекваліфікована на більш м'яку, що підпадає під амністію.

Як раніше повідомляло ZN.UA, проти О. Євлаха було порушено кримінальну справу, через те, що він, порушивши закон і регламент, виніс на розгляд сесії Київради питання про безоплатну передачу 17 обслуговуючим кооперативам земельних ділянок площею понад 1500 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, територій природно-заповідного фонду та прибережних захисних смуг, що призвело до незаконного вилучення земель на суму 1 млрд грн.

Окрім того, екс-голові земельної комісії Київської міської ради Олексію Євлаху хотіли пред'явити звинувачення за статтею 364 Кримінального кодексу України, але через те, що згоди на це не дає Німеччина, де його було затримано і згодом депортовано, цього зробити не змогли.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...