Топ Новини

Журналісти довели, що листи свідків проти Тимошенко пишуть на Банковій

29 липня 2011 в 08:13
Адміністрація президента здійснює вплив на справу Тимошенко. Встановити це вдалося завдяки файлу Word, надісланому до редакції «Української правди» від одного зі свідків у справі Тимошенко екс-заступника генпрокурора Тетяни Корнякової.

До листа, який надійшов до редакції «Української правди»  електронною поштою було прикріплено Word-файл, у якому містилося спростування екс-заступника генпрокурора Тетяни Корнякової. У ньому йшлося про те, що в матеріалі «Ще один свідок обвинувачення став на сторону Тимошенко» видання нібито спотворило її висловлювання.

«Ми зацікавилися походженням цього прес-реліза і от що встановили.Будь-який файл, написаний у програмі Word, може вказувати на своє походження - зокрема, на комп'ютер, де він був створений.Про це мало хто знає, але саме завдяки подібним особливостям текстового редактора "Українській правді" свого часу вдалося довести, що темники часів Леоніда Кучми готувалися політтехнологами Банкової.Отже, якщо відкрити згаданий вище прес-реліз Корнякової у редакторі Word, а потім у верхньому меню натиснути на функцію "файл" і далі обрати закладку "свойства", то можна побачити дивну картину.Так, прес-реліз Корнякової був підготовлений автором user, а сам комп'ютер відноситься до закладу, що ховається за абревіатурою STPU.

STPU- це Адміністрація президента України. Така абревіатура прописана в комп'ютерах Банкової з часів, коли цей заклад називався Секретаріат президента України, або скорочено англійською мовою STPU. Листи за підписом Дениса Іванеска, керівника Головного управління доступу до публічної інформації Адміністрації президента, готуються на комп'ютерах, які так само мають "свойства" STPU. Виходить, що прес-реліз Корнякової про те, що вона в своїх свідченнях викрила Тимошенко, був підготовлений на комп'ютері адміністрації президента», - повідомляє «Українська правда».

Денис Іванеско і Тетяна Корнякова поки що не коментують цю інформацію.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...