Журналісти звинувачують колишнього заступника міністра-"учасника АТО" у корупції

5 лютого 2015 в 13:01

У позаминулому році він заробив понад 20 мільйонів гривень.

Журналісти "Слідство.Інфо" стверджують, що екс-заступник міністра регіонального розвитку і ЖКГ Дмитро Ісаєнко причетний до корупційних схем.

Ісаєнко потрапив у фокус уваги ЗМІ через скандал з отриманням ним статусу учасника бойових дій. На одному з засідань Ради під тиском народних депутатів він написав заяву з відмовою від цього статусу.

"Слідство.Інфо" зазначає, що наказ про направлення Ісаєнко в зону АТО підписав його керівник, Володимир Гройсман, який тоді був віце-прем'єром і міністром регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ. Наявність статусу учасника АТО давала чиновнику певний "імунітет".

Ісаєнко стверджує, що він дійсно був на фронті і керував будівельними роботами. Соратник Володимира Гройсмана, міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко у недавньому інтерв'ю ZN.UA називає Ісаєнка професійним і досвідченим фахівцем.

Проте журналісти відзначають, що в кінці серпня він виставляв на своїй сторінці в соцмережі фото з рибалки "на теплих морях". Вони також підкреслюють, що в рядових військових часто виникають складнощі з документами, необхідними для отримання статусу учасника бойових дій.

За 2013 рік чиновник, який офіційно не займався бізнесом, задекларував майже 20,5 млн грн доходу. "Слідство.Інфо" стверджує, що Ісаєнко, який на початку 2000-х обіймав посаду начальника Центрального спеціалізованого будівельного управління Міністерства оборони, заробив на будівництві будинку для сімей військових, який у підсумку військовослужбовцям так і не дістався. Також ГПУ нібито зацікавилася закупівлею майже 3 тис. ванн для потреб військових, які так і не змогли виявити.

У ході розслідування журналісти з'ясували, що чиновник володіє розкішним особняком неподалік від Києва - будинок записаний на жінку, яка, імовірно, є його дочкою.

Журналісти припускають, що присутність Ісаєнко у вищих ешелонах влади якимось чином вигідна Гройсману.

"Як повідомили наші джерела в Мінрегіонбуді, коли Гройсман був міністром, саме Ісаєнко готував для нього Державну стратегію регіонального розвитку України. Тільки на цей рік для реалізації цієї стратегії в державний Фонд розвитку регіонів закладено 3 мільярди гривень, каже експерт в галузі містобудування Віктор Гліба", - йдеться в сюжеті.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.12
EUR 29.45
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...