Топ Новини

Журналістам показали камеру Луценка (ВІДЕО)

3 жовтня 2012 в 07:19
Журналістам дозволили потрапити в камеру, де відбуває покарання Юрій Луценко. З самим політиком побачитися не вдалося. Мовляв, Луценко відмовився зустрічатися з пресою через погане самопочуття. Про життя екс-міністра розповідають скупо: читає, пише, дивиться телевізор, вчиться клеїти конверти.
1.jpg
tsn.ua

Журналістам показали камеру екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у Менській колонії, самому засудженому політику поспілкуватися з представниками ЗМІ не дозволили.

В останні дні в оточенні засудженого до чотирьох років ув'язнення заявляли про різке погіршення його здоров'я. Уповноважена з прав людини Валерія Лутковська відвідала Менську колонію на прохання ув'язненого про медичне обстеження. Своїх висновків медики не розголошують. Втім, омбудсмен заявила, що Луценко вимагає ще одного обстеження, але вже за межами в'язниці. "Рекомендували повне медичне дообстеження, яке необхідно зробити інструментальним шляхом. Відповідно, його не можна зробити в умовах колонії. Після цього діагноз буде уточнений. Крім того, рекомендували те лікування, яке можна почати вже сьогодні", - повідомила уповноважена з прав людини Валерія Лутковська.
 


Журналістам дозволили потрапити в камеру, де відбуває покарання екс-міністр МВС. Біля ліжка - ікона і записна книжка. Сам Луценко в цей час проходив обстеження в медичній частині, куди журналістам вхід заборонено. Про життя екс-міністра розповідають скупо: читає, пише, дивиться телевізор. Навчається клеїти конверти. "Зараз він знайомиться з правилами техніки безпеки, проходить навчальний курс ручних робіт і, якщо він пройде успішно цей курс, можливо, він буде працевлаштований на виробничих майстернях колонії", - розповів начальник управління державної пенітенціарної служби в Чернігівській області Олександр Добралюк.

А ось спортом колишній міністр не цікавиться. Втім, Луценко, кажуть, зберігає оптимізм і почуття гумору. "Настрій чудовий. Проводить час, я так розумію, згідно з розпорядком, який існує в Менській колонії. Почуття гумору у нього зберігається - це точно, - підтвердила Лутковська.

Щоб урізноманітнити будні ув'язненого, журналісти підготували йому в подарунок художню літературу, однак передати її не дозволили. Мовляв, Луценко відмовився зустрічатися з пресою через погане самопочуття. Книги довелося віддати дружині.

Читайте також:

До Луценка в колонію вперше приїхала Лутковська

Уряд оскаржив рішення Європейського суду у справі Луценка

Луценко три дні пролежав у медчастині, де «його лікували знеболювальним»

У Пенітенціарній службі нічого не знають про те, що Луценко три дні був у медчастині

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...