Топ Новини

Засновник Wikileaks: Спецслужбам доступна інформація всіх соцмереж

14 січня 2011 в 12:26
Засновник скандального сайту Wikileaks Джуліан Ессандж заявив, що інтернет дав спецслужбам небачені можливості для збору інформації і стеження за громадянами. Листування та особисті акаунти мільярдів людей на Facebook, Google, Twitter можуть у будь-який момент бути викрадені державою.

Засновник скандального сайту Wikileaks Джуліан  Ессандж заявив, що інтернет дав спецслужбам небачені можливості для збору інформації і стеження за громадянами. Листування та особисті акаунти мільярдів людей на Facebook, Google, Twitter можуть у будь-який момент бути викрадені державою.

«Facebook, Google, Twitter - всі ці компанії базуються у США, і, хоча вони і приватні, кожна з них має спеціальний інтерфейс, завдяки якому американські спецслужби можуть у будь-який момент отримати доступ до абсолютно будь-якого листа, поштової скриньки, аккаунта, одним словом - до всього вмісту серверів цих компаній», - заявив Ессандж.

«Це дані про мільярди людей, жодна розвідка в історії людства не могла навіть мріяти про таке...» - додав засновник Wikileaks.

Ессандж розповів також про деякі подробиці своєї біографії. Першу програму (це була гра) він зламав у 14 років. Заснував компанію з розробки програм безпеки, є фахівцем із захисту персональних даних та розробки шифрів (криптографії).

Цього разу Ессандж вирішив не публікувати всі документи відразу, а розтягнути їхню публікацію на кілька років, щоб інтерес до Wikileaks не падав. Більше того, на цьому тижні стало відомо, що незабаром на ньому можуть з'явитися витоки про діяльність великих американських банків.

Нагадаємо, 29 листопада сайт Wikileaks оприлюднив таємні документи уряду США, що стосуються повідомлень , які американські посольства по всьому світу відправляли до Вашингтона. Згідно з повідомленнями преси, обсяг опублікованих матеріалів набагато більший, ніж сумарний розмір раніше викладеної інформації про Афганістан й Ірак.

У той же час влада Швеції видала міжнародний ордер на арешт Ессанджа за звинуваченням у згвалтуванні і сексуальному розбещенні. Сам Ессандж всі звинувачення заперечує.

У публікаціях Wikileaks, серед інших, йдеться про те, що екс-глава МВС Юрій Луценко отримав наказ заарештувати соратників Юлії Тимошенко Олександра Турчинова та Андрія Кожем'якіна за те, що вони намагалися приховати зв'язок Тимошенко з кримінальним бізнесменом Семеном Могилевичем. Про це колишній міністр розповів послу США в Україні.

За матеріалами Русский репортер

Теги Політика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...