Топ Новини

Запорізький суд ліквідував компанію, що приватизувала «Межигір'я»

17 листопада 2011 в 09:01
Господарський суд Запорізької області ухвалив рішення ліквідувати компанію-банкрут «Медінвесттрейд», з якої у 2007 році почалася приватизація урочища «Межигір'я» - місця проживання президента Віктора Януковича.
mezhigorie__DSC6645.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як стало відомо «Делу», процедура банкрутства і подальша ліквідація «Медінвесттрейда» стали наслідком звернення до суду компанії «Ель ЛТД», яка у 2009 році надавала «Медінвесттрейду» інформаційно-консультаційні послуги у сфері маркетингу. Проте їхню вартість у розмірі 100 тис. грн клієнтом так і не було сплачено.

Неплатоспроможним «Медінвесттрейд» став через короткий час після значної угоди з продажу нерухомості в урочищі «Межигір'я».

Нагадаємо, влітку 2007 року Кабмін тодішнього прем'єр-міністра В.Януковича передав комплекс відпочинку «Пуща-Водиця», де розташована держрезиденція «Межигір'я», до статутного фонду держкомпанії «Надра України». У свою чергу національна компанія у вересні того ж року уклала договір міни з фірмою «Медінвесттрейд».

Обмін полягав у тому, що держава передає приватній фірмі все нерухоме майно на території «Межигір'я» (по суті, резиденцію у комплексі), а натомість отримує дві нежилі будівлі в Києві за адресою Паркова дорога, 3 і Паркова дорога, 5-7. Через два місяці — у листопаді 2007 року - компанія «Медінвесттрейд» продала резиденцію «Межигір'я» інший маловідомій фірмі під назвою «Танталіт», яка володіє комплексом по сьогоднішній день. За даними «Української правди», вартість операції склала 89 млн грн.

Окрім того нагадаємо, у даний час урочище «Межигір'я» поділено між трьома користувачами: президентом В.Януковичем, який володіє ділянкою в 1,76 га, а також компанією «Танталіт» (орендує наділ площею 127 га) та благодійним фондом «Відродження України» (орендує 7,6 га).

За матеріалами: Дело
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...