Топ Новини

Закон про вибори до парламенту стане тестом України на демократію

4 листопада 2011 в 11:46
Закон про вибори народних депутатів, внесений у Верховну Раду депутатами від більшості, не дозволить провести в Україні демократичні вибори.
rada_tymoshenko_banner_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це в інтерв'ю ZN.UA сказав Говард Дін, колишній кандидат від демократів у президенти США і нинішній член ради директорів Національного демократичного інституту.

"Відповідно до запропонованого законопроекту вибори не можуть бути проведені чесно і справедливо" - сказав він.

"Для України настав дуже важливий момент. Проект закону про вибори народних депутатів, внесений цього тижня на голосування у Верховній Раді, може істотно обмежити конкуренцію під час виборчої кампанії. Але ми хочемо вірити словам президента країни та спікера парламенту, які заявили, що законодавство має бути поліпшене, а недоліки виправлені. Гадаю, вони усвідомлюють важливість моменту і розуміють, наскільки критичним сигналом для ваших західних партнерів буде процес подальшого реформування виборчого законодавства", - відзначив Г. Дін.

"Реальна реформа виборчого законодавства, його поліпшення не на словах, а на ділі, дасть Заходу сигнал, що Украї­на все-таки на правильному шляху. Та якщо буде ухвалено закон, який обмежує політичну конкуренцію, то це стане посилом, що в Україні західних цінностей не вітають", - констатував Г. Дін.

Докладніше читайте в інтерв'ю Володимира Кравченка з Говардом Діном у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...