Захист вніс клопотання про закриття справи проти Тимошенко

25 липня 2011 в 09:36
Адвокат екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Микола Сірий вніс клопотання про закриття кримінальної справи стосовно його підзахисної.
Siriy_advokat.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Він зазначив, що для цього є підстави, а саме: на засіданні минулої п'ятниці судом не було озвучено подію злочину, і відповідно до Кримінально-процесуального кодексу, кримінальну справу має бути закрито у зв'язку з відсутністю складу злочину.

За словами адвоката, окрім того, у кримінально-процесуальному законодавстві не існує засобів доводження, якими можна було б підтвердити або спростувати здійснення набору управлінських дій, які виконала екс-прем'єр Ю.Тимошенко.

«Подальший розгляд справи неможливий і справа підлягає закриттю. Прошу справу закрити за відсутністю події злочину», - сказав адвокат.

Ю.Тимошенко підтримала дане клопотання, а також об
ґрунтувала свою позицію і ще раз зазначила, що українські закони не передбачають необхідності затвердження директив уряду і, більше того, прийняття таких директив на засіданні Кабміну прямо заборонено законодавством.

Окрім того, вона підкреслила, що прем'єр-міністр, у відповідності зі своїми правами та обов'язками, встановленими законом та Конституцією України, без будь-яких доручень та доручень, діє в силу своїх повноважень.

Ю.Тимошенко ще раз підкреслила, що з її боку не було ніякого перевищення повноважень і службових обов'язків.

«Саме тому провина, яку ви мені пред'являєте, як злочин, це явний абсурд», - сказала Ю.Тимошенко.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...