Топ Новини

Захист виявив зникнення доказів невинності Тимошенко

16 грудня 2011 в 09:17
Адвокат екс-прем'єра Юлії Тимошенко Дмитро Нечипоренко заявив, що з матеріалів судової справи незаконно вилучено докази, що підтверджують невинність його підзахисної.

Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

За його словами, у п'ятницю об 11:30 Київський апеляційний адміністративний суд розглядатиме апеляційну скаргу адвокатів Ю.Тимошенко на постанову Окружного адміністративного суду Києва від 11 листопада 2011 року, якою було скасовано рішення Шевченківського райсуду Києва від 1 лютого 2005 року.

Д.Нечипоренко нагадав, що рішенням Шевченківського районного суду від 1 лютого 2005 року було задоволено вимоги Ю.Тимошенко щодо незаконного нарахування на неї податкових зобов'язань.

«Мова йде про використання коштів на пластикових картках, які вона нібито використовувала на господарські та представницькі витрати», - сказав він.

Адвокат також нагадав, що через 6 років, у жовтні 2011 року, заступник Генпрокурора звернувся із заявою до Окружного адміністративного суду і попросив скасувати рішення Шевченківського суду.

«У цей час стало відомо про те, що висновок фахівців у галузі податкового законодавства, а саме експертиза Київського інституту судових експертиз, у матеріалах справи відсутня — її було незаконно вилучено невідомо ким», — сказав він.

Нечипоренко відзначив, що у висновку йдеться, що витрати повністю були направлені на господарські та представницькі витрати і ніякої особистої вигоди в цьому не вбачається.

«Але голова Окружного адміністративного суду замість того, щоб провести перевірку зникнення документів, задовольнив вимоги прокуратури і скасував рішення Шевченківського суду», — додав адвокат.

При цьому, за його словами, у рішенні суду вказано, що він не бере до уваги цей висновок, оскільки той був відсутній у матеріалах справи.

«Це нонсенс, це фальсифікація, і я боюся, щоб це не стало прецедентом в інших справах», — сказав Нечипоренко.

За його словами, адвокати Тимошенко у п'ятницю заявлять про незаконність таких дій і будуть ставити питання про скасування відповідної постанови.

Також адвокати будуть звертатися до апеляційного адміністративного суду з проханням направити матеріали за фактом незаконного вилучення висновку фахівців до Генпрокуратури з метою порушення кримінальної справи.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...