Топ Новини

Захист вимагає об'єднати в одне провадження всі кримінальні справи проти Тимошенко

25 червня 2011 в 07:54
Захисник Сергій Власенко звернувся до суду з клопотанням про об'єднання всіх кримінальних справ, порушених проти екс-прем’єра Юлії Тимошенко, у одне провадження.
tymoshenko_timoshenko_vlasenko_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Я вважаю, що підстав достатньо, щоб провести об’єднання цих справ, щоб здійснити повне і об’єктивне розслідування цих, так званих, порушень Юлії Тимошенко на посаді прем'єр-міністра. Захист неодноразово звертався до слідчого об'єднати ці справи», - сказав С.Власенко під час засідання Печерського суду в суботу, 25 червня.

Зокрема, він уточнив, що йдеться про кримінальні справи, які порушені нібито за перевищення службових повноважень при використанні кіотських коштів, а також при закупівлі автомобілів для сільської медицини. С.Власенко підкреслив, що Кримінально-процесуальний кодекс передбачає норму, згідно з якої у одне провадження можуть бути об'єднані декілька кримінальних справ, якщо вони стосуються дій однієї особи.

«Ці справи стосуються однієї особи, вони мають однакову кваліфікацію – нібито перевищення службових повноважень, а також - одних і тих же повноважень», - заявив С.Власенко.

Нагадаємо, що попередній розгляд справи за звинуваченням екс-прем’єра Ю.Тимошенко у перевищенні службових повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році, розпочався в Печерському суді м. Києва 24 червня.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...