Топ Новини

Захист Тимошенко вважає, що Кірєєв перешкоджає ознайомленню зі справою

24 липня 2011 в 10:41
Головуючий у справі суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв навмисне створює умови, за яких захист позбавлений ​​можливості продовжити процедуру ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, порушеної стосовно екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових угод 2009 року. Таку думку висловив Адвокат Ю. Тимошенко Олександр Плахотнюк.
kireev_a0a76054eabacca0170c190bb5e94af5.jpg
byut.com.ua

«Призначаючи засідання на 25 липня, суддя перешкоджає нам ознайомитися з матеріалами справи. Немає фізичної можливості підготуватися до захисту. Такі призначення розгляду справи через три доби, на ранок наступного робочого дня, свідчать про спробу будь-яким способом перешкодити захисту здійснювати свої прямі обов'язки з захисту Ю. Тимошенко, зокрема, захист не може ні підготуватися, ні ознайомитися з матеріалами справи», - заявив А . Плахотнюк.

Водночас адвокат підкреслив, що захист зі свого боку буде докладати максимум зусиль для відновлення порушених прав. «Але, на жаль, сьогодні маємо те, що маємо. Розгляд призначено на 25 липня. Часу немає і його просто не дають. Минулого понеділка, коли ми були допущені до участі в справі, ми просили надати час для ознайомлення з матеріалами справи. Ми просили два місяці і обгрунтували, чому нам потрібно стільки часу - фізичні можливості, обсяг матеріалів, але нам надали лише три дні», - пояснив захисник Ю. Тимошенко.

А. Плахотнюк також двічі звертався до суду з проханням при призначенні наступних засідань з розгляду справи Ю. Тимошенко враховувати його зайнятість на інших процесах, однак суд проігнорував його повідомлення про те, що саме 25 липня він має захищати також у Печерському райсуді ще одного свого підзахисного на іншому судовому процесі.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...