Топ Новини

Захист Тимошенко відмовився від допомоги російських адвокатів

13 жовтня 2011 в 10:53
В Україні "достатньо кваліфікованих адвокатів для захисту Юлії Тимошенко в українських та міжнародних судах". Адвокат колишнього прем'єр-міністра Юрій Сухов відмовився від допомоги російських колег.

Він подякував колегам із Гільдії російських адвокатів за готовність захищати Ю.Тимошенко в міжнародних судах, у тому числі в Європейському суді.

"Спасибі за підтримку і запропоновану допомогу, однак у справі Ю.Тимошенко більше політики, а не права. У зв'язку з цим українським адвокатам легше її захищати в національних судах нашої країни", - зазначив Ю.Сухов.

Президент Гільдії російських адвокатів, заслужений юрист України Гасан Мірзаєв заявив сьогодні у Москві про готовність російських адвокатів "надати необхідну юридичну допомогу Ю.Тимошенко щодо захисту її прав у міжнародних судах, а також в Європейському суді з прав людини".

За його словами, російські адвокати вважають, що "вирок нічого спільного з правосуддям не має, а носить явно політичний характер".

"Ми сподіваємося, що вищі судові інстанції України дадуть об'єктивну правову оцінку винесеному вироку", - сказав Г.Мірзаєв.

У вівторок Ю.Тимошенко було визнано винною у порушеннях при укладенні в 2009 році газових угод з Росією і засуджено до семи років ув'язнення.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...