Захист Тимошенко просить порушити кримінальну справу проти Нечвоглода

25 червня 2011 в 10:57
Захисник екс-прем'єра, лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко Сергій Власенко просить порушити кримінальну справу і притягнути до суду старшого слідчого Генеральної прокуратури України Олександра Нечвоглод.

 

«Я вважаю, що в діях інших осіб, які були пов'язані з порушенням, розслідуванням і передачею до суду кримінальної справи, є ознаки злочину», - сказав С. Власенко в ході попереднього судового засідання в суботу, 25 червня.

«Зокрема, в діях старшого слідчого генеральної прокуратури Нечвоглода є ознаки злочину за ст. 372 Кримінального кодексу України», - сказав він.

С. Власенко пояснив, що ця стаття передбачає кримінальну відповідальність за залучення невинної особи до кримінальної відповідальності слідчим, прокурором.

За його словами, ця ж стаття передбачає відповідальність і за висунення звинувачень невинній особі в особливо тяжких злочинах.

«Я вважаю, що старший слідчий Нечвоглод достовірно знав і усвідомлював, що в діях Тимошенко, які їй інкримінують, немає складу злочину», - підкреслив С. Власенко.

За його словами, окрім винесення постанови про порушення кримінальної справи А. Нечвоглод «вчинив низку дій з обмеження права Тимошенко на захист, а також в отриманні доказів незаконним шляхом».
  

Нагадаємо, що сьогодні в Печерському суді м. Києва триває попередній розгляд справи за звинуваченням екс-прем'єра Ю. Тимошенко у перевищенні службових повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...