Топ Новини

Захист Тимошенко просить перевірити аудиторів на профпридатність

29 серпня 2011 в 09:13
Захист Юлії Тимошенко просить перевірити кваліфікацію експертів, які оцінювали збитки, завдані державі внаслідок підписання газових угод з Росією у 2009 році.
_siriy.jpg
byut.com.ua

Про це заявив адвокат Микола Сірий.

«Проведення експертизи з такою методологією, викладеною на 4-х сторінках, і в результаті якої визначено так звані збитки на 1,5 мільярда гривень - і це здійснено за 2-3 дні! Тому ми просимо винести окрему ухвалу на адресу Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та Міністерства юстиції», - зазначив він.

За словами адвоката, Київський науково-дослідний інститут судових експертиз повинен перевірити, чи відповідно до методики проведено ту експертизу.

«Тому що очевидно по тексту експертизи: вона не має ніякого стосунку до судово-економічної експертизи, а нагадує шматки науково-правової експертизи», - сказав адвокат.

Також, на думку захисту Ю.Тимошенко, Мін'юст повинен перевірити «відповідність кваліфікації експертів кваліфікаційним вимогам».

У свою чергу, Ю.Тимошенко зазначила, що за результатами експертизи можна говорити про злочин.

Також захист вимагатиме, щоб цих експертів викликали на засідання суду для пояснення методології проведеної експертизи.

Нагадаємо, що держобвинувач Л.Фролова раніше повідомила, що у справі щодо газових угод з Росією 2009 року фігурує сума збитку в 1,5 млрд грн, що не передбачає умовного терміну покарання. За її словами, стаття, яка інкримінується Ю.Тимошенко, передбачає максимальне покарання у 10 років позбавлення волі, і не передбачає умовного терміну покарання.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...