Захист Тимошенко подав до суду на медиків і пенітенціарну службу

21 травня 2012 в 12:54
Адвокат подав заяву до прокуратури і позов до Адміністративного суду Києва про незаконність публікації особистих даних, пов'язаних із лікуванням Тимошенко, але сумнівається в об'єктивності розгляду цих документів.
timoshenko33
vtabloid.com

Захисник екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко депутат Сергій Власенко звернувся з позовом до суду про незаконність розголошення конфіденційної інформації, пов'язаної з лікуванням екс-прем'єра.

"Минулого тижня ми подали заяву до прокуратури і позов до Адміністративного суду Києва про незаконність публікації особистих даних. І в цій заяві ми ще раз нагадали про побиття Юлії Тимошенко", - наводить слова Власенка прес-служба партії «Батьківщина».

Разом з тим, захисник сумнівається в об'єктивності розгляду цих документів. "Оскаржити дії (генпрокурора Віктора) Пшонки в українських судах не має ніякого сенсу", - заявив він.

Нагадаємо, екс-прем'єр, яка проходить лікування у центральній клінічній лікарні Укрзалізниці № 5 в Харкові, 15 травня відмовилася від проведення процедур після того, як у ЗМІ оприлюднили її розпорядок дня. Цей документ потрапив у пресу з офіційного сайту Державної пенітенціарної служби України, яка, окрім цього, оприлюднила ще й меню Тимошенко. Пенітенціарна служба мотивувала своє рішення зробити цю інформацію публічною тим, що хоче уникнути її спотворення в ЗМІ. 16 травня Тимошенко погодилася продовжити лікування.

Читайте також:

Тимошенко погодилася продовжувати лікування у лікарні

Тимошенко відмовилася лікуватися на знак протесту проти оприлюднення її розпорядку дня


МОЗ запевняє, що Тимошенко йде на поправку: тиск у нормі, є збільшення ваги

Азаров не виключив можливості лікування Тимошенко за кордоном

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
Курс валют
USD 25.70
EUR 28.22
Останні новини