Топ Новини

Захист Тимошенко має намір повернути справу до ГПУ

22 липня 2011 в 12:00
Адвокат екс-прем'єр-міністра, лідера Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко Олександр Плахотнюк просить повернути кримінальну справу стосовно його підзахисної до Генеральної прокуратури для уточнення тексту обвинувального висновку.
plahotnyuk.jpg
tymoshenko.ua

Він вважає, що у такому вигляді обвинувальний висновок не може існувати у кримінальній справі і його має бути уточнено.

Адвокат зазначив, що пояснення представника державного обвинувачення про те, що це технічні помилки, не може бути аргументом.

Сьогодні О.Плахотнюк заявив про невідповідність текстової частини обвинувального висновку та його резолютивній частині. За його словами, у низці положень обвинувального висновку вказуються різні дати. Окрім того, у виступі прокурор називала одну дату, а у тексті була написана інша. Також у тексті є граматичні помилки.

Нагадаємо, 21 липня в.о. генерального прокурора України Ренат Кузьмін заявив, що захисники лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко спеціально затягують розгляд «газової справи» в суді.

20 липня екс-захисник Ю.Тимошенко Сергій Власенко заявив, що для прочитання матеріалів кримінальної справи захисту екс-прем'єра, лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко знадобиться 25 робочих днів.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...