Топ Новини

Захист Тимошенко буде скаржитися до Євросуду незалежно від рішення щодо касації

14 травня 2012 в 11:58
Адвокати екс-прем'єра, незважаючи на рішення суду, будуть подавати касацію у "газовій справі" Тимошенко до Європейського суду з прав людини.
vlasenko.jpg
byut.com.ua

Можливе рішення Вищого спеціалізованого суду про повернення «газової справи» екс-прем'єра Юлії Тимошенко на розгляд в апеляційну інстанцію не вплине на факт подачі скарги захисту Тимошенко з даного питання до Європейського суду з прав людини. Про це заявляє захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

«Я хочу пану Януковичу сказати, якщо вони хочуть пограти у юридичний футбол, настільки, наскільки нам це відомо, то це не зніме їм проблем з Європейським судом. Вони думають, що половинчастим рішенням завтра вони знімуть проблему з Європейським судом. Так цього не буде», - сказав він.

Він також зазначив, що захистом Тимошенко в рамках надання додаткових пояснень до касаційної скарги була подана експертиза, що підтверджує, що на директиві до газових переговорів стоїть не підпис Тимошенко, а факсиміле.

«Ми подали, в тому числі, проведену нами експертизу, яка говорить, що це відбиток факсиміле. Уже це саме по собі є безумовною підставою для скасування та вироку Кірєєва, якому все одно, що факсиміле, що підпис, що копія, що оригінал, і для скасування рішення Апеляційного суду», - сказав він.

Захисник також підкреслив, що головуючим суддею у Вищому спеціалізованому суді буде суддя, який раніше обіймав посаду начальника військового трибуналу донецького гарнізону.

Читайте також:

Тимошенко погодиться на лікування в лікарні, якщо її лікарем буде німець Хармс

Тимошенко з ув'язнення запропонувала механізми демократизації українського суспільства

Прокуратура: Власенко відвідував Тимошенко в СІЗО у той час, яким датується відео

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...