Топ Новини

Захист: Прокуратура боїться документів, що доводять невинність Тимошенко

1 вересня 2011 в 11:49
Захист екс-прем'єра України Юлії Тимошенко обурений тим, що суд не долучає до матеріалів «газової справи» документи, які доводять, на думку адвокатів, невинність підсудної.
plahotnyuk.jpg
tymoshenko.ua

«Зараз захист заявив клопотання про витребування і приєднання до матеріалів справи певних документів ... Ви знаєте, мені незрозуміла позиція прокуратури, яка постійно протестує проти залучення цих документів до справи», - сказав адвокат Олександр Плахотнюк.

Він припустив, що прокуратура «боїться «змісту цих документів, оскільки вони є доказом невинності Ю.Тимошенко. «Якщо у нас рівність, якщо у нас змагальність, то навіщо протестувати? Нехай суд витребує, долучить ці матеріали до матеріалів кримінальної справи. Ми з ними ознайомимося, ознайомиться прокуратура, і ми зможемо реально давати оцінку цим документам. І у суду буде можливість оцінювати не тільки документи, зібрані прокуратурою на досудовому слідстві, а й ті, які захист вважає доказами невинності (підсудної - ред.)», - пояснив О.Плахотнюк.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура звинувачує Ю.Тимошенко у перевищенні службових повноважень при укладанні «газових контрактів» з РФ у 2009 році, чим державі було завдано збитків на суму понад 1,5 млрд грн.

Суд почав розгляд «газової справи» 24 червня. 5 серпня на засіданні суду Ю.Тимошенко було заарештовано. За інформацією держобвинувачення, підставою стало «перешкоджання у встановленні істини».

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...