Захист не виключила, що Тимошенко доставлять до суду щодо ЄЕСУ примусово

24 червня 2012 в 09:01
На питання про те, чи можуть Тимошенко доставити в суд примусово, незважаючи на рекомендації німецьких лікарів, Власенко відповів: "Після того, що у нас вже один раз Юлію Володимирівну побили, після того, як у нас уже відбувалося слухання справи в камері Лук'янівського СІЗО, я, на жаль, у справі Тимошенко нічого не виключаю".
timoshenko_byut4.jpg
byut.com.ua

Адвокат екс-прем'єра України Сергій Власенко не виключив, що екс-прем'єра Юлію Тимошенко 25 червня можуть примусово доставити в суд, де має відбутися слухання у справі ЄЕСУ, не зважаючи на те, що німецькі лікарі проти її участі в засіданні.

"Учора глава берлінської клініки «Шаріте» Карл Макс Айнхойпль дав інтерв'ю німецьким ЗМІ, в якому сказав, що німецькі лікарі вважають неможливою участь Юлії Володимирівни в суді з медичних міркувань. Вони вважають, що участю в судовому засіданні будуть повністю нівельовані всі позитиви від того лікування, яке відбувається", - повідомив Власенко.

На питання про те, чи можуть Тимошенко доставити в суд примусово, незважаючи на рекомендації німецьких лікарів, Власенко відповів: "Після того, що у нас вже один раз Юлію Володимирівну побили, після того, як у нас уже відбувалося слухання справи в камері Лук'янівського СІЗО, я, на жаль, у справі Тимошенко нічого не виключаю".

-Німецькі лікарі проти участі Тимошенко в судовому процесі

На думку захисту екс-прем'єра, участь Тимошенко в засіданні суду можливе лише після її одужання.

"Ми як захист вважаємо, що якщо людина перебуває на стаціонарному лікуванні, це вже саме по собі є підтвердженням того, що людина хворіє. Тому, якщо хтось вважає, що Юлія Володимирівна не хвора, значить, її потрібно виписати з лікарні і після цього запрошувати до суду, а людину, яка перебуває на стаціонарному лікуванні запрошувати до суду - це середньовіччя", - сказав він.

- Сергій Власенко: «Рекомендую президенту і його радникам не дезінформувати український народ»

Відзначимо, в даний час в Харкові проходять судові засідання ще за звинуваченням Тимошенко, я щодо діяльність корпорації «Єдині енергетичні системи України». 28 квітня суддя Київського райсуду Харкова ухвалив відкласти розгляд по суті справи щодо екс-прем'єра щодо діяльності корпорації ЄЕСУ до 10:00 21 травня, оскільки вважає неможливим проводити засідання за відсутності обвинуваченої. При цьому в ході обговорення заяви Тимошенко захист екс-прем'єра наполягав на тому, що слухання справи необхідно не відкласти, а припинити до повного одужання обвинуваченої.
Д
17 травня медична комісія, яка займається лікуванням екс-прем'єра, заявила, що вважає неможливим її присутність на засіданні. ержавні обвинувачі 18 травня повідомили, що будуть просити суд перенести засідання по справі в зв'язку з тим, що підсудна Тимошенко перебуває зараз у харківській лікарні, де проходить реабілітаційний курс процедур.

21 травня засідання було перенесено на 25 червня. Комісія Міністерства охорони здоров'я рекомендувала Київському райсуду Харкова створити належні умови для перебування екс-прем'єра на судовому засіданні. Однак глава клініки «Шаріте», який 23 червня провідав Тимошенко, висловився проти її участі в судовому засіданні.

Читайте також:

Для Тимошенко в суді по ЄЕСУ створять комфортні умови

Держзвинувачення попросить суд перенести слухання у справі ЄЕСУ через лікування Тимошенко


Медики проти участі Тимошенко в засіданні суду в справі ЄЕСУ


США засудили новий процес над Тимошенко

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...