Захист Луценка просить скасувати вирок і закрити кримінальну справу

8 травня 2012 в 09:16
Захист Юрія Луценка просить скасувати вирок і закрити кримінальну справу у зв'язку з відсутністю складу злочину. Адвокати також висловилися за необхідність проведення судового слідства, оскільки, на їхню думку, у суді першої інстанції судове слідство було проведено неповно і однобічно.
medium.jpg
nso.org.ua

Захист екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка просить апеляційний суд скасувати в повному обсязі рішення Печерського районного суду міста Києва щодо підзахисного і закрити кримінальну справу у зв'язку з відсутністю складу злочину.

"Прошу шановний суд мою апеляцію задовольнити...Вирок Печерського районного суду скасувати у повному обсязі", - заявив адвокат Луценка Олексій Баганець під час попереднього слухання з розгляду скарги екс-міністра в Апеляційному суді Києва у вівторок.

Захист екс-міністра повідомив, що матеріальні збитки, які зобов'язаний виплатити Луценко, відшкодовані Пенсійному фонду та МВС (як відомо, колишні його заступники зібрали необхідну суму, яку потрібно було відшкодувати за святкування Дня міліції у столичному Палаці мистецтв "Україна" в 2008-2009 роках).

Крім того, захист висловився за необхідність проведення судового слідства, оскільки, на їхню думку, в суді першої інстанції судове слідство було проведено неповно і однобічно.

Як повідомлялося, у вівторок Апеляційний суд міста Києва розпочав засідання, на якому відбудеться попереднє слухання з розгляду апеляційної скарги Луценка та його адвоката на рішення Печерського районного суду Києва, яким екс-міністр був засуджений до 4 років позбавлення волі.

Читайте також:

Почалося попереднє слухання щодо апеляції Луценка


Колишні співробітники МВС повернули гроші, витрачені Луценком на День міліції

Те, що відбувається з Тимошенко і Луценком шокує Євросоюз, - посол ЄС

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...