Топ Новини

Захист готується до закритого процесу над Тимошенко

6 серпня 2011 в 11:07
Захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Юрій Сухов не виключає, що влада переведе судовий процес над Тимошенко в закритий режим.
suhov_1de1dad.jpg
byut.com.ua

"Для того, щоб закрити процес, треба сказати, що в ньому є документи, що становлять певний рівень захисту, скажімо так - інформаційний. Я не виключаю, що прокуратура може принести щось, заявити клопотання і сказати, що це таємне, і давайте зробимо процес таємним. Я можу тільки констатувати, що наразі для того, щоб зробити цей процес закритим, підстав немає. Що буде далі - побачимо", - заявив Юрій Сухов, слова якого наводяться на сайті БЮТ.

Адвокат зазначив, що для кожної зустрічі з Юлією Тимошенко в слідчому ізоляторі йому необхідно отримувати окреме рішення суду, тому сьогодні в нього немає можливості потрапити до СІЗО, оскільки в суді в суботу вихідний.

"На кожне побачення дається окреме рішення, хоча я вважаю, що це не зовсім законно, оскільки Кримінально-процесуальний кодекс, на який постійно посилається суд, дає право адвокату бачитися з підзахисною без обмежень у часі. Тому є така практика, що і судді , і слідчі дають один дозвіл на побачення без обмежень. І тоді мені не потрібно щоразу ходити і просити суд", - пояснив він.

Захисник Юлії Тимошенко також відзначив, що, оголошуючи постанову про взяття під варту, суд був зобов'язаний пояснити порядок і строки оскарження свого рішення.

"Стаття 165-1 КПК чітко говорить, що, оголошуючи таке рішення, суд зобов'язаний роз'яснити порядок і терміни його оскарження. Якщо прокуратура вважає, що цього недостатньо для того, щоб оскаржити рішення, це, напевно, абсурд. Порядок повинен бути і він є , тобто загальний порядок оскарження постанови про обрання запобіжного заходу та утримання під вартою і терміни оскарження. Вони визначені в статті 165, де написано: у триденний термін оскаржується", - сказав він.

Сухов зазначив, що ніяких проблем з оскарженням постанови суду про зміну для Юлії Тимошенко запобіжного заходу бути не повинно.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...