Захист Тимошенко стверджує, що суддя не знає закони, за якими штрафує

15 лютого 2013 в 14:51

За статтею 185 Адміністративного кодексу України за неповагу до суду з людини можна стягнути штраф у розмірі від 20 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, але ніяк не 1000.

Оксана Царевич
Оксана Царевич

Народний депутат, один із захисників екс-прем'єра Сергій Сас заявив, що суддя оцінила занадто дорого неповагу до суду Юлії Тимошенко.

"Відповідно до статті 185 Адміністративного кодексу України за неповагу до суду з людини можна стягнути штраф у розмірі від 20 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 340 до 1700 гривень. Звідки суддя взяла цифру 1000 "мінімумів" - загадка. Можливо, вона не дружить з математикою або не уважно читає закони, що їй не робить честі", - сказав Сергій Сас.

Водночас, політик не береться стверджувати, чи буде Юлія Тимошенко виплачувати цей штраф. Також йому не відомі фінансові джерела з яких можна було б погасити судовий борг.

Нагадаємо, 13 лютого слідчий суддя Оксана Царевич визнала екс-прем'єра Юлію Тимошенко винною у скоєнні адміністративного правопорушення у неповазі до суду і постановила стягнути з неї штраф у розмірі 1 тис неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У чому проявлялася "неповага" Тимошенко суддя не пояснила.

Пізніше за неповагу до суду оштрафовано на 1000 неоподатковуваних мінімумів захисника екс-прем'єра Сергія Власенка.

Читайте також:

Тимошенко оштрафували на 17 тис грн за неповагу до суду

Слідом за Тимошенко на 17 тис грн оштрафували Власенка

Тимошенко вже десять місяців відмовляється прибути до суду з ЄЕСУ

Комсомольская правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...