Топ Новини

Захисникам Тимошенко знадобиться майже місяць для вивчення справи

20 липня 2011 в 10:55
Для прочитання матеріалів кримінальної справи захисту екс-прем'єра, лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко знадобиться 25 робочих днів. Про це заявив екс-захисник Ю.Тимошенко Сергій Власенко.
web_Vlasenko_04.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Він зазначив, що адвокати Ю.Тимошенко отримали 15 томів кримінальної справи щодо підписання газових контрактів між Росією та Україною, а також 1 том судових матеріалів.
 

С.Власенко уточнив, що в кожному томі приблизно від 250 до 270 сторінок.
 

Він вважає, що на прочитання однієї сторінки в середньому йде 3 хвилини і 21 секунда. «Якщо помножити цей час на 4 тисячі сторінок, а саме тих сторінок, які містяться в матеріалах кримінальної справи і не повторюються, вийде 12 тис. хвилин. Таким чином, виходить 25 робочих днів для того, щоб тільки прочитати матеріали», - сказав він.
 

При цьому С.Власенко пояснив, що окрім того, щоб прочитати матеріали кримінальної справи, ще необхідно проаналізувати результати всіх проведених експертиз, проаналізувати протоколи допитів свідків, порівняти ці протоколи, провести консультації з експертами з економічних питань, а також провести низку інших дій, необхідних для підготовки захисту.
 

Він додав, що в середу має намір подати звернення до уповноваженого Верховної Ради з прав людини з проханням брати участь у судовому процесі над Ю.Тимошенко для того, аби контролювати питання дотримання її прав.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...