Топ Новини

Захаров: Скаргу Луценка в Європейському суді розглянуть до винесення йому вироку в Україні

27 грудня 2011 в 07:59
Скаргу екс-міністра МВС Юрія Луценка можуть розглянути у Європейському суді з прав людини до винесення вироку Печерським судом Києва. Про це заявив голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини Євген Захаров.
5_07_lucenko__72_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Щодо справи Юрія Луценка, то вона вже пройшла комунікацію (у Європейському суді), і я думаю, що вона скоро розглядатиметься. На мою думку, це буде навіть швидше, ніж закінчиться суд над екс-міністром», - зазначив Є.Захаров.

Стосовно повідомлення про те, що представники двох країн Євросоюзу стежитимуть за розглядом справи Ю.Луценка (називалися дві скандинавські країни), Є.Захаров сказав:

«Це рішення Євросоюзу, який вважає за необхідне напряму отримувати інформацію про те, що відбуватиметься зі справами у Європейському суді. Це свідчить про увагу ЄС до таких справ. До речі, Данський гельсинський комітет має представника в Україні. Він відвідує судові процеси, пише детальні звіти, зустрічається із багатьма людьми, приміром, двічі зустрічався із генеральним прокурором України. Іноземці стежать за ходом справ Тимошенко і Луценка, і висновки, що їх вони роблять, абсолютно невтішні для української держави. Як і наші експерти, вони вбачають серйозні порушення прав людини у цих справах».

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...