Топ Новини

Захаров: Надії, що влада може змінитися, виявилися марними

30 грудня 2011 в 09:36
Надії на те, що влада зможе змінитися, припинити тиск і піти на діалог, виявилися марними, тому зміна влади у майбутньому році цілком можлива, вважає правозахисник Євген Захаров.
verhovnaya_zabor.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Вже зараз уряд і місцева влада вирішують свої проблеми за рахунок найбільш слабких, урізуючи соціальні виплати, затримуючи зарплату бюджетникам, скорочуючи мережу медичних, навчальних та культурних установ. На тлі золотих унітазів, перлинних ванн, дорогих автівок, чартерних рейсів нашої верхівки це виглядає особливо огидно», - сказав він у коментарі ZN.UA.

«Тому цілком реальним може виявитися сценарій, коли сотні тисяч людей, яким нема за що купити продукти, тому що їм не платять зарплати і пенсії, вийдуть на вулицю і вимагатимуть зміни влади. І добре ще, якщо вимагатимуть, а не заберуть силоміць. Дуже не хотілося б побачити «російський бунт, безглуздий і нещадний», тому що насильство породжує тільки ще більше насильство. Але людей можуть довести і до такої безнадії, коли вони забудуть про почуття самозбереження. Не дай Бог!» - застеріг Є.Захаров.

Детальніше читайте в матеріалі Інни Ведерникової «Чи можлива зміна влади в Україні наступного року?» у передноворічному номері «Дзеркала тижня. Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...