Топ Новини

З таким діагнозом, як у Тимошенко, так довго не лікуються у стаціонарі, - МОЗ

20 липня 2012 в 09:44
Міністерство охорони здоров'я України висловлює стурбованість з приводу того, що реабілітація екс-прем'єра триває досить тривалий термін, не властивий для лікування і профілактики таких проблем, які діагностовані у пацієнтки.
timoshenko.jpg
3oko.net

Міністерство охорони здоров'я України стурбоване тривалим терміном реабілітації екс-прем'єра України Юлії Тимошенко в харківській лікарні, і не виключає в поведінці як пацієнтки, так і її німецьких лікарів політичної складової.

МОЗ зазначає, що лікування будь-якого захворювання здійснюється відповідно до протоколів лікування.

Українські протоколи лікування повністю відповідають європейським вимогам, а дотримання визначених протоколами рекомендацій передбачає позитивні зміни стану здоров'я пацієнтів через конкретний проміжок часу.

МОЗ висловлює стурбованість з приводу того, що реабілітаційні курси Тимошенко в Центральній клінічній лікарні м. Харкова тривають вже майже три місяці. Адже такі тривалі терміни проведення процедур у міжнародній лікувальній практиці є неприйнятними і не характерними для лікування такого поширеного серед населення захворювання, діагностованого у пацієнтки. Крім того, не виключено, що це може привести до негативних для неї наслідків, повідомляє прес-служба МОЗ.

Також у МОЗ стурбовані тим фактом, що німецькі лікарі не повідомляють про тривалість подальшої реабілітації Тимошенко, а також про перспективи стану здоров'я.

У відомстві зазначили, що зараз українським медикам не відомо нічого про дотримання протоколів лікування німецькими лікарями.

У ПР вважають, що у Тимошенко можуть виявити «запалення хитрощів»

«Українські лікарі бачать в ситуації, яка склалася (навколо лікування Тимошенко - ред.), наявність не тільки медичних аспектів, а й інших, не виключено, що політичних, зокрема, в поведінці як пацієнтки, яка продовжує скаржитися на відсутність полегшення, так і німецьких лікарів, які з невідомих для українських медиків причин не хочуть робити висновки щодо стану здоров'я Тимошенко і щодо терміну її подальшого перебування в ЦКЛ № 5 (яка була обрана для Ю.Тимошенко німецькими лікарями)», - йдеться в заяві відомства.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко, засуджена до семи років позбавлення волі за перевищення влади при укладанні газових контрактів з Росією, зараз знаходиться в Центральній клінічній лікарні Харкова, де проходить лікування від захворювання хребта. Захисник екс-прем'єра Сергій Власенко вчора заявив, що останні два тижні Тимошенко страждає невідомим захворюванням шкіри, яке вразило майже 50% її тіла.

Як відомо, Київський райсуд Харкова розглядає справу проти Тимошенко щодо діяльності корпорації. В обвинувальному висновку йдеться, що компанія «Єдині енергетичні системи України», очолювана Юлією Тимошенко, завдала державі збитків у розмірі понад 30 млн грн, а особисто Тимошенко не сплатила понад 681 тис. грн податків.

Щодо Ю.Тимошенко порушено нову кримінальну справу за покладання боргів корпорації ЄЕСУ на бюджет України. В СБУ підкреслюють, що підставою для порушення нової кримінальної справи проти екс-прем'єра України, лідера партії «Батьківщина» Ю.Тимошенко став лист Міноборони РФ Кабінету міністрів, в якому порушувалося питання погашення заборгованості ЄЕСУ в сумі 405,5 млн дол.

За інформацією СБУ, обвинувачення у цій справі Ю.Тимошенко було пред'явлено 12 жовтня.

Раніше міністр юстиції Олександр Лавринович повідомляв, що у міністерстві фінансів немає ніякої інформації, яка б підтверджувала надання державних гарантій за зобов'язаннями корпорації ЄЕСУ.

Читайте також:

У пенітенціарній службі нічого не чули про переведення Тимошенко з лікарні в колонію

Хвороби Тимошенко можуть бути уявними, — чиновник

Харківські лікарі обурені, що їхні німецькі колеги досі не вилікували Тимошенко

Лікарі порекомендували лікувати Тимошенко вдома

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...