З 1 січня 2013 року наберуть чинності положення двох кодексів, 52 законів, 36 актів Кабміну та одного указу президента

28 грудня 2012 в 13:13
У перший день нового року набувають чинності 10 базових законів та окремі статті або частини двох кодексів - Бюджетного і Податкового. Всього набудуть чинності положення 91 законодавчого акту.
img24107_1-3_Stopka_s_dokumentami_proverka.jpg
forexaw.com

З 1 січня 2011 року в Україні набирають чинності положення двох кодексів, 52 законів, 36 актів Кабінету міністрів та одного указу президента України.

Як повідомили в прес-службі Міністерства юстиції, про це поінформував міністр юстиції Олександр Лавринович з посиланням на дані Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, утримувачем якого є Мін'юст.

Так, за словами міністра юстиції, у перший день нового року набувають чинності 10 базових законів: «Про Державний бюджет України на 2013», «Про Державний земельний кадастр», «Про громадські об'єднання», «Про затвердження Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року», «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», «Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки» ,«Про зайнятість населення», «Про екстрену медичну допомоги» , «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць» , «Про проведення економічного експерименту щодо державної підтримки суднобудівної промисловості».

Крім того, набувають чинності окремі статті або частини двох кодексів - Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України, а також 6 базових законів - «Про культуру», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про безоплатну правову допомогу», «Про вибори народних депутатів України», «Про адміністративні послуги», «Про державні лотереї в Україні».

Рештою законів, що набирають чинності з 1 січня 2013 року, вносяться зміни до чинного законодавства.

Читайте також:

За виконанням закону про заборону куріння почнуть стежити після Нового року

Закон про Держбюджет-2013 опублікований, але без додатків

Силовики, Мін'юст, Мінфін і прикордонники затвердили єдиний порядок стеження за українцями

В Україні набув чинності закон про введення біометричних паспортів

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...