Топ Новини

З'їзд Бондарчука ухвалив рішення про саморозпуск "Нашої України" 7

2 березня 2013 в 14:12

На з'їзді "розкольницької" частини "Нашої України", яка виключила зі своїх лав Віктора Ющенка, оголосили про ліквідацію партії.

Сергей Бондарчук, Наша Украина
Сергій Бондарчук
bloomberg.com/

"Наша Україна" на з'їзді 2 березня в Києві, який проходить під головуванням Сергія Бондарчука, ухвалила рішення про саморозпуск.

За відповідне рішення проголосувало 267 делегатів, двоє висловилися проти, шестеро утрималося. Всього на з'їзді було 289 делегатів.

Згідно з рішенням, діяльність політичної партії "Наша Україна" припиняється шляхом ліквідації (саморозпуску). Припиняється також діяльність організацій та осередків партії, всіх статутних органів партії.

Рішенням з'їзду установчі документи, друк і прапор партії буде передано в музей історії "помаранчевої революції" Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Крім того, було створено ліквідаційну комісію, до складу якої увішли, зокрема, Петро Ющенко (голова), Віра Ульянченко, Ірина Ванникова, Микола Оніщук, Валентин Руденко, Зиновій Шкутяк.

Раніше Бондарчук повідомив, що "Наша Україна" виключила Віктора Ющенка з партії.

Нагадаємо, частина "Нашої України" - прихильники Ющенка - не визнають цього з'їзду. 9 лютого політична рада партії звільнила Бондарчука з посади голови і обрала на цю посаду Зиновія Шкутяка.

"На підставі цього рішення відповідні зміни внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, який веде Мін'юст. Отже, на підставі наказу Державної реєстраційної служби Сергій Бондарчук не має ніякого відношення до партії "Наша Україна". Збори, які оголошено ним на 2 березня, не можуть мати жодного впливу на долю партії "Наша Україна", - повідомили в партії.

Шкутяк заявив, що з'їзд партії "Наша Україна" на чолі з Ющенком пройде 18 травня.

Водночас, організаційний комітет ХІІ з'їзду партії "Наша Україна" під головуванням Бондарчука 10 лютого ухвалив рішення про проведення з'їзду партії в Києві 2 березня.

До складу оргкомітету увійшли 29 представників більшості регіональних організацій (АР Крим, Волинська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області, Київ, Севастополь, ЦКРК, виконком), серед іншого, голови та заступники обласних організацій партії, керівники виконкомів партії і представники міських і районних організацій.

Раніше Бондарчук заявляв, що партія "Наша Україна" на виборах у Верховну Раду в 2012 році виконала технічне завдання в інтересах Партії регіонів.

Читайте також:

Політрада "Нашої України" в день народження Ющенка виключила з партії розкольників

Ющенко назвав "інтригами нездар" спробу виключити його з "Нашої України"

Члени "Нашої України" звинуватили Ющенка в лояльності до Януковича

Ющенко заявив, що грошей у регіоналів на вибори не брав

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
7 коментарів
 • Микола 9 марта, 14:13 І уду ЮЩЕНКА ПОТРІБНО НАВІЧНО ЗАНЕСТИ В ГАНЕБНИЙ ЧОРНИЙ СПИСОК ПОЛІТИЧНИХ ЛУЗЕРІВ І ВИКИНУТИ НА ПОЛІТИЧНИЙ СМІТНИК6936 Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • твп 4 марта, 00:56 Для чого і кому потрібна партія з рейтингом біля 1%? Керівництву, щоб продавти місця в ОВК і ДВК а також щоб відбирати голоси у опонентів. Які б аргументи не казав Ющенко, але результат НУ був на користь ПР. Партія Собор, знаючи свій рейтинг, знялась з перегонів: це поступок мужніх і чесних патріотів. НУ так не поступила, значить у її лідера відсутні мужність, чесність і патріотизм. В любій нормальній країні лідер програвшої партії іде у відставку, але Віктор Андрійович приватизував бренд НУ. Тому розпуск партії - це єдине, що можна було зробити, щоб Ющенко більше не туманив людей. А тепер побачимо, якщо мінюст не ліквідує реєстрацію, значить Ющенко із своїм проектом ще потрібний Януковичу. Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Петро 3 марта, 19:06 Ніякого конструктивну шановний Сергій Бондарчук запропонувати не зміг.... Для чого він взагалі це все затіяв? Напевно нічого розумного і доброго зробити він взагалі не може і тому тепер йому залишилося спалити свій дім і самому застрелитися... Йому вже нічого не допоможе... Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Українець 3 марта, 09:10 Партію знищив самозакоханий в себе самодур Віктор Ющенко, який завдав важкого удару суверенітету Украни, привівши до влади антидержавні сили та спільно з Партією Регіонів знищивши паростки демократії в державі, хоч ПР більше не буде допомагати Ющенку грошима, щоб використати його як політпроект для дурнів, адже якщо на останніх виборах його підтримували десяті долі одного відсотка, то тепер у трупи клоунів немає і їх, а накачувати грошима гурток балакунів вони безкорисливо не будуть. Але, ті, хто допомагав політичному трупу Ющенкові прийти до влади Януковичу, не врятують свою політичну кар'єру ніякими ліквідаціями, ваші імена тепер, це дикредитація будь-якої політичної організації (звісно не провладної), там де вони з'являться. Міняйте професію, якщо можете виправляйте зло, якого ви завдали Україні, не розраховуючи звісно ні на яку винагороду і ні на що не претендуючи.
  Петро 3 марта, 19:11
  Юля Володимирівна програла вибори Януковичу!!! Тільки вона могла їх йому програти в другому турі. При всіх інших розкладах Янукович би не став президентом. Вона підірвала свій рейтинг газовими угодами... Не треба було їй іти на вибори. Вона знала, що не пройде і пішла... Можливо спеціально...
  Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Lisovyk 2 марта, 22:01 Врятували партію її самознищенням, або куля в скроню, як ліки від мігрені, цікаві методи у партійних лузерів для виходу з кризи.
  Петро 3 марта, 19:22
  Для Бондарчука самознищення - ліки від себе самого)))
  Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...