Топ Новини

Ющенку дали 1,8 таблетки діоксину, - свідчення підсудного

13 липня 2012 в 17:08
Як заявив один з підсудних у справі про незаконне стеження за водієм екс-заступника глави СБУ Сацюка, Ющенко "отримав преорально 1,8 таблетки діоксину", при цьому додав, що в Україні такі таблетки не виробляються.
Yushenko_yushchenko_172.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Слідчі в справі отруєння Віктора Ющенка завжди сумнівалися в тому, що їм вдасться довести справу до кінця. Саме тому вони залишали частину матеріалів у справі, не знищуючи їх.

Про це заявив Володимир Тарасенко, один з підсудних у справі про незаконне стеження за водієм екс-заступника глави СБУ Володимира Сацюка Валентином Даниленком.

Відпрацювавши особу, і не знайшовши доказів, вони могли знищити всі документи, але залишали постанови як своєрідні маяки. "Ми розуміли, що ми не вічні і тому залишали документи на майбутнє", - сказав він. За цими документами, можна було зрозуміти, яких людей відстежували.

"Ющенко отримав преорально 1,8 таблетки діоксину. Знайти їх на території України неможливо, тому що діоксин в Україні не виробляються, а виробляється в кількох лабораторіях світу. І антиотрути проти нього немає", - заявив він.

- Климович: Ющенко знає, хто його отруїв


Тарасенко наголосив, що стежили за Давиденком законно. Зокрема і на підставі документів від слідчого Олексія Донського.

"Мене викликав Олексій Донський і показав інформацію. Я сподівався на щось таке, бо знав, що вони їздили за кордон, зустрічалися з Березовським", - розповів Тарасенко.

Він також заявив, що Луценко ніколи не втручався в справу, тому що ще на початку прокурор Климович попередив міністра, що йому буде погано, якщо той якось буде захищати інтереси Давида Жванії.

Як відомо, Ющенко за однією з версій був отруєний діоксином під час вечері у вересні 2004 року на дачі Сацюка. Зокрема, 5 вересня 2004 року Ющенко, будучи кандидатом у президенти, зустрічався з керівництвом СБУ, після чого відчув нездужання і 10 вересня був госпіталізований у віденську клініку. Лікарі заявили, що Ющенко отруєний діоксином, причому отрута потрапила в організм пацієнта приблизно за п'ять днів до госпіталізації. Пізніше було проведено низку експертиз. Повторна експертиза в кінці травня 2006 року підтвердила факт наявності діоксину в організмі Ющенка.

Напередодні третій президент України Віктор Ющенко заявив, що в його крові залишилося 5% діоксину. При цьому він знову підкреслив, що не відмовляється від дачі аналізу крові, як йому запропонувала Генеральна прокуратура, однак вважає, що даний аналіз має бути зроблений не тільки національною експертизою, а й міжнародною. Він також підкреслив, що у нього залишилися зразки крові 2005 року.

Читайте також:

Ющенко поскаржився, що 8 років живе з діоксином в організмі

Колишній зам Луценко про отруєння Ющенка: Горілку закушувати треба правильно


Свідок стверджує, що Луценко не впливав на справу про отруєння Ющенка


 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...