Ющенко вважає, що українці винні в тому, що він програв вибори

14 вересня 2012 в 13:49
Віктор Ющенко порівняв свою поразку на президентських виборах з тим, як Черчілль, вигравши Другу світову війну, «з тріском програв вибори у свій парламент». На його думку, він програв президентські вибори не через свої помилки, а через помилки українців.
1.jpg
Сегодня

Свій програш на президентських виборах 2010 року Віктор Ющенко порівняв з програшем Вінстона Черчілля, який програв в Англії парламентські вибори, хоча щойно виграв Другу світову війну.

"Коли міністр Черчілль виграв Другу світову війну, то вдома з тріском програв вибори у свій парламент. За кілька тижнів до перемоги над німцями один з найбільших національних героїв Західної Європи, який стільки відданості продемонстрував у боротьбі проти Гітлера, як ніхто, програв вибори" , - сказав Ющенко.

Ющенко згадав, що Черчілль після поразки шість місяців не спілкувався з пресою, а пішов на свою садибу і разом з дітьми власноруч будував стіну, щоб не було протягу на дитячому майданчику.

"Пізніше журналісти запитали його, в чому він знаходив втіху в ті складні для нього місяці. Черчілль відповів: у зведенні стіни. Наступне питання звучало так: яким буде для британця привід згадати епоху Черчілля в 2000 році. Політик відповів: приводом буде ця кам'яна стіна", - додав він.

- Ющенко вважає себе найкращим з усіх президентів України

На думку Ющенка, він програв президентські вибори не через свої помилки, а через помилки українців.

"Результат виборів - це претензія не до мене, відверто скажу. Я себе дуже комфортно почуваю і для себе сформував низку аргументів", - сказав екс-президент.

"Думаю, що була велика помилка моєї націй, коли через популізм, безвідповідальність, дуже часто через слабкі свідомості, вони прийшли до вибору в 2009 році між двома претендентами. Популізм - це велика штука. Коли працює не свідомість, а почуття", - заявив Ющенко.

Тут же екс-президент провів аналогію з давньогрецьким філософом Арістотелем.

"Під оливковим деревом Аристотель веде уроки. 22 роки навчає послідовників, і тут до нього приходить повія і каже: те, що ти робив 22 роки, - це нісенітниця. Ось подивися, я зараз пройду повз них, і вони дивитися в твою сторону не будуть. Це ціна твоєї роботи. А він відповідає: "Ти права, але ми з тобою робимо різну роботу. Я 22 роки все робив, щоб їх підняти, а твоя робота завжди полягає в тому, щоб їх опустити. А опустити легше, простіше, ніж піднімати", - зазначив він.

"У ті роки, коли я мав велику честь працювати на українську націю, я ту дистанцію проходив з великою відданістю і, думаю, колись належним чином оцінять мої результати. Треба жити, йти далі, рухатися, не бути пихатим і мільйони разів пояснювати нації, чому ми великі, чому ми повинні бути разом, бути європейцями, мати свою мову, чому демократія не може бути замінена нічим. Сподіваюся, колись зрозуміють", - сказав Ющенко.

Як відомо, Ющенко вважає, що при ньому Україна жила краще.

Читайте також:

Ющенко вважає себе найкращим з усіх президентів України

Ющенко розповів, чому його досі не посадили

Президент Ірану переплутав Ющенка з Януковичем

Янукович за рівнем падіння рейтингу зрівнявся з Ющенком

Луценко впевнений, що Ющенко йде на вибори, щоб розпорошувати голоси

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...