Ющенко впевнений, що Янукович і Тимошенко - з одного тіста

25 серпня 2012 в 07:42
Хоча справа проти Тимошенко явно політично мотивована, однак це не означає, що «їй нема за що відповідати», впевнений Ющенко. На його думку, ні Янукович, ні Тимошенко не мають щирого інтересу до розвитку демократії і реформ.
yanuk.jpg
president.gov.ua

Колишній президент Віктор Ющенко заявляє, що Україна, як і раніше, зацікавлена ​​втісній співпраці з Євросоюзом - не зважаючи на політичну атмосферу в країні. Про це він написав у своїй статті в The Wall Street Journal.

«Євросоюз все більше розглядає свої відносини з Україною через призму конфлікту між президентом Віктором Януковичем та колишнім прем'єром Юлією Тимошенко. Не дивно, що лідери ЄС вважають справу проти Тимошенко політично мотивованою - враховуючи, як відбувався процес. Однак вони помиляються, якщо вважають, що це справа не мала під собою підстав і що їй нема за що відповідати», - заявив Ющенко.

«Брюссель також не розуміє, що і Янукович, і Тимошенко зроблені з одного тіста: жоден з них не має щирого інтересу до розвитку демократії і реформ», - вважає екс-президент.

На думку Ющенка, помилка Євросоюзу полягає в тому, що він «ігнорує широку картину». «Для 46 мільйонів українців вигоди від партнерства з Євросоюзом значно важливіші, ніж конфлікт між двома особами», - зазначив він.

Читайте також:

Янукович за рівнем падіння рейтингу зрівнявся з Ющенком

Луценко впевнений, що Ющенко йде на вибори, щоб розпорошувати голоси

Президент Ірану переплутав Ющенка з Януковичем

Ющенко сподівається вплинути на Януковича у питанні про мовний закон

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...