Ющенко відмовився свідчити у справі Тимошенко

15 серпня 2011 в 11:37
Екс-президент Віктор Ющенко офіційно відмовився свідчити в суді в справі Юлії Тимошенко. Про це повідомляють джерела «Української правди».
web_Yushchenko1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За інформацією редакції, минулої п'ятниці до канцелярії Печерського суду надійшов лист за підписом В. Ющенка, в якому він, з одного боку, повністю підтверджує свої показання в ході досудового слідства, а з іншого - відмовляється прибути для допитів у суді.

На факсі, який отримали в канцелярії суду, стоїть факсиміле, проставлене в партійному офісі «Нашої України».

Таку процедуру як неявка до суду й письмове повідомлення про підтвердження раніше наданих свідчень - не передбачено жодною статею Кримінально-процесуального кодексу України.

Також, згідно зі ст. 70 КПК, людина, викликана органом дізнання, слідчим, прокурором або судом як свідок, зобов'язана з'явитися в зазначені місце та час і дати правдиві свідчення про відомі їй обставини в справі.

У випадку, якщо свідок без поважних причин не з'явиться, «суд має право застосувати привід через органи внутрішніх справ».

«Отже, вибір методу впливу на Ющенка - за суддею Родіоном Кірєєвим.
 Єдине, чого не може зробити суддя, - взагалі відмовитися від усних свідчень і перехресного допиту колишнього президента», - йдеться в статті УП.

Як повідомлено раніше, Печерський районний суд Києва доручив Генпрокуратурі встановити місця перебування колишнього президента України Віктора Ющенка, екс-представника президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдана Соколовського, колишнього першого заступника глави тодішнього Секретаріату президента Олександра Шлапака та екс-міністра фінансів Віктора Пинзеника.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...