Топ Новини

Ющенко планує залишатися в політиці

14 січня 2011 в 12:24
Колишній президент України Віктор Ющенко не планує полишати політику. Про це він заявив у п’ятницю, 26 листопада, в ефірі телеканалу «Інтер».

Колишній президент України Віктор Ющенко не планує полишати політику. Про це він заявив у п’ятницю, 26 листопада, в ефірі телеканалу «Інтер».

В ході програми ведучий нагадав Ющенку: рік тому він заявляв, що не навидить політику. На це екс-президент зауважив, що його ставлення до політики не змінилось: «Я її ненавиджу. Це правда… Наша політика, і не тільки наша, забирає в тебе дуже багато якісного, достойного, гідного. Дуже часто вона кидає тебе в бруд», - зауважив Ющенко. «Однак я реаліст. Розумію, що вона такою і буде. Якщо не гіршою», - наголосив він.

Водночас Ющенко зауважив, що все одно займатиметься цією справою: «Це не те в чому я щасливий, але це мій обов'язок».

Він також зазначив, що його не турбує те, де він буде за декілька років, і чи буде він балотуватись на наступних президентських виборах і не цікавлять посади. Ющенка турбує те, що буде з країною.

За словами колишнього президента, останні місяці він займався справами, «які суспільство ще оцінить». «Я займався проектом створення свого інституту, який за вісім місяців я реалізував. Кілька тижнів тому цей інститут був  зареєстрований», - сказав він. «Я запросив ряд президентів, ряд прем'єрів, ряд провідних експертів з країн, яким я довіряю і яких я поважаю», - сказав Ющенко.

Також лідер «Нашої України» повідомив, що займався реформуванням партії. Здійснював реформу «і кадрову, і організаційну в тому числі. Після того, що називається місцеві вибори, ми зробили відповідні оцінки і висновки, як з політики, так і з тактики», - зазначив він.

Крім того, Ющенко повідомив, що займався проектами «Мистецький арсенал» і «Лікарня майбутнього».

За матеріалами прес-служби «Нашої України»

Теги Політика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...