Ющенко назвав мітинги під Українським домом своєю заслугою

9 липня 2012 в 08:18
Екс-президент України Віктор Ющенко вважає, що акція на підтримку української мови, яка проходить біля Українського дому, є його заслугою.
Yushenko_yushchenko-3.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Екс-президент Віктор Ющенко вважає своєю заслугою те, що під Українським домом була організована акція протесту проти «мовного» закону Колесніченка-Ківалова. Про це він сказав, відповідаючи на запитання, чому він так і не з'явився на акції протесту проти його прийняття.

«А ви знаєте, що в Україні живе 46 мільйонів? І не всі вони потрапили до Українського дому. Є десятки способів захистити свою мову», - сказав він.

«Мені, президенту України, набагато ефективніше вдається мобілізувати на захист української мови ввірену мені політичну силу. Яка, до речі, ініціювала голодування протесту біля Українського дому. І це теж моя заслуга», - сказав Ющенко.

Відповідаючи на запитання, що під час передвиборчої кампанії, можливо, варто брати участь і в основних акціях протесту, він сказав: «Не варто», пише Коммерсант-Украина.

При цьому він звинуватив деяких учасників акції в тому, що вони намагалися використати ситуацію на свою користь.

«Знаєте, якою була мета людей, які там стояли? До речі, багато з них - російськомовні. А деякі навіть україномовні, у яких діти і трьох слів українською не зв'яжуть. Але вони були там і потрапили у вас в хороший список. Хоча вони прийшли туди, щоб вас використовувати! Конвертувати свою активність в ошукані голоси», - заявив Ющенко.

«А я хочу сказати: не політизуйте процес, не конвертуйте чесні зусилля людей у бридкий політичний проект. До речі, пам'ятаєте, як це було на «податковому Майдані»? Люди тоді зуміли сказати: дорогі партійці, не треба використовувати нас, як кошенят. І вони протестували без політичної підтримки», - сказав Ющенко.

Нагадаємо, в суботу Ющенко приїхав під Український дім, але так і не підійшов до учасників акції протесту, які оголосили голодування після того, як депутати оголосили про завершення акції.

Ющенко підійшов до столика Української народної парії, яка збирала підписи на захист української мови. Голодуючі знаходяться у 15-20 метрах від цих столиків. Але Ющенко вирішив туди не підходити.

Читайте також:

Ющенко попросив Януковича ветувати закон про мови, інакше подасть до суду

Янукович доручив Кабміну розглянути поправки до закону про мови

Під Українським домом продовжили голодування п'ять осіб — на відміну від «цукрової опозиції»

 

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...