Топ Новини

Ющенко буде першим у списку «Нашої України», Костенко - у другій п'ятірці, - ЗМІ

24 липня 2012 в 08:20
Юрія Костенка не буде у першій п'ятірці об'єднаної «Нашої України»: першим планується Ющенко, другим - Бондарчук (глава Держуправсправами при президенті Ющенку), третьою - Ванникова (прес-секретар Ющенка), четвертим - колишній губернатор Полтавської області Асадчев. П'ятою хотіли бачити письменницю Забужко, але вона відмовилася. Костенко буде у другій п'ятірці.

Першим у списку об'єднаної «Нашої України» на парламентських виборах буде колишній президент Віктор Ющенко. Лідера Української народної партії Юрія Костенка не буде в першій п'ятірці. Про це повідомило джерело, близьке до керівництва «Нашої України».

За словами джерела «Сегодня», Костенка у першій п'ятірці не буде: «Першим планується Ющенко, другим - Бондарчук (глава Держуправсправами при президенті Ющенку), третьою - Ванникова (прес-секретар Ющенка), четвертим - колишній губернатор Полтавської області Асадчев. П'ятою хотіли бачити письменницю Забужко, але вона відмовилася. Костенко буде в другій п'ятірці».

Для об'єднаних правих ключовою датою буде 31 липня - в цей день проведе свій з'їзд «Наша Україна» (на цей же день призначено з'їзд «Батьківщини» і позачергову сесію парламенту).

Як повідомив Костенко, ключові питання об'єднання вже вирішені - на мажоритарних округах «Наша Україна», УНП і Конгрес українських націоналістів висувають кандидатів окремо (але так, щоб вони не конкурували один з одним), а от партійний список у них буде спільний, під прапором «НУ».

«Питання списку у нас, як і у всіх інших партій, найскладніше, але я впевнений, що до 31 липня ми його вирішимо», - запевнив Костенко.

Крім того, 24 липня, за його словами, буде обговорюватися питання першої п'ятірки списку: «Поки воно ще не вирішене, причому ні за однією людиною немає закріпленого місця в п'ятірці. Головне, щоб ці прізвища якомога точніше відображали праву ідеологію партії в очах виборців». Як повідомлялося, 7 липня в Києві відбувся форум патріотичних сил, на якому декларацію про об'єднання підписали «Наша Україна», Українська народна партія та Конгрес українських націоналістів.

Лідер УНП Юрій Костенко повідомив, що ці національно-патріотичні сили підуть на вибори під брендом «Наша Україна».

Читайте також:

В об’єднаній опозиції вважають помилкою союз «Нашої України», УНП та Конгресу націоналістів

«Наша Україна» об'єдналася з Українською народною партією і Конгресом українських націоналістів

Партію Ющенка виключили з Комітету опору диктатурі

Ющенко сподівається вплинути на Януковича в питанні про мовний закон

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...