Топ Новини

Ющенко може піти з "Нашої України" і створити нову партію

21 січня 2013 в 09:43

Колишній президент України Віктор Ющенко готується до створення нової партії і незабаром може піти з партії "Наша Україна".

У партії "Наша Україна" готуються до з'їзду, результатом якого може стати відставка її голови Віктора Ющенка. У керівництві зріє невдоволення політикою, результатом якої став результат на парламентських виборах 2012 року в 1,1% голосів виборців. Утім, Ющенко може і сам піти в інший проект - за інформацією експертів, зараз він працює над створенням нової політичної сили, пише Коммерсант-Украина.

Перша хвиля невдоволення політикою Ющенка пройшла на зборах її регіональних лідерів, які відбулися на минулому тижні. "На думку виступаючих, Віктор Ющенко не виконав своїх передвиборчих зобов'язань перед партією і повинен скласти з себе обов'язки лідера",- написав у Facebook голова київської міської організації НУ Андрій Ніцой.

Продовжити розмову "про майбутнє партії" політрада планує 26 січня. За словами глави політради Сергія Бондарчука, одним з головних питань на порядку денному буде визначення дати з'їзду партії: "Наша Україна" переживає непрості часи. Ми розуміємо, що отриманий на парламентських виборах результат - 1,1% - пов'язаний з втратою довіри до партії, тому ми будемо змушені провести певний аналіз і зробити висновки про причини події. Саме на цих двох серйозних зборах ми будемо вирішувати, що робити з "Нашою Україною" далі".

Заступник глави політради партії Микола Оніщук уточнив, що ніякої надзвичайності у майбутньому з'їзді не буде: "Саме на засіданні політради 26 січня буде визначатися порядок денний з'їзду, і питання, яке стосувалося б ліквідації або реорганізації партії, президія НУ поки не подавала".

У той час як члени політради будують плани на майбутнє "Нашої України", у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Ющенко вирішив створити нову партію. У всіх областях України вже ведеться збір підписів за створення нової політичної сили. При цьому партія "Наша Україна усунена від цього процесу". Нову партію створюють на основі громадської організації "Ми - українці", яку курирував Петро Ющенко в період президентства свого брата Віктора Ющенка. Ребрендинг "НУ" вже кілька разів робили, але нічого з цього не вийшло. У політичному світі часто йдуть шляхом створення нової партії, ось команда Віктора Ющенка це і робить".

Дізнатися про політичні плани пана Ющенка не вдалося - його прес–секретар Ірина Ванникова не відповідала на телефонні дзвінки.

Читайте також:

Ющенко вважає, що всі уроки Помаранчевої революції ще не усвідомлені

Українці не розчарувалися в політиках, за яких проголосували на парламентських виборах

ЦВК оголосила результати за партійними списками: В опозиції 50%, у регіоналів і комуністів - 43%

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...