Ющенка виключили з "Нашої України", він більше не лідер партії

9 лютого 2013 в 13:28

У київському осередку вважають, що Ющенко своїми дії на виборах у Раду-2012 зрадив програмні ідеї партії "Наша Україна" на користь ПР.

web_27_04_miting_Yushchenko_11.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Київський осередок "Нашої України" виключив Віктора Ющенка з партії. Про таке рішення повідомив голова політради НУ Сергій Бондарчук на брифінгу в суботу, 9 лютого.

Він процитував рішення ради Київської міської організації партії "Наша Україна", в якому наголошується, що під час парламентських виборів 2012 року за рішенням Ющенка були проведені заміни членів окружкомів і дільничних комісій від Української народної партії (УНР) і "Нашої України" в південних і східних областях країни на представників Партії регіонів (ПР), що завдало значної шкоди авторитету партії".

- Члени "Нашої України" звинуватили Ющенка в лояльності до Януковича

"Такими діями Віктор Ющенко зрадив програмні ідеї партії "Наша Україна", - наголошується в рішенні.

У документі також сказано, що Ющенко не виконав взяті на себе публічні зобов'язання з виплати боргів партії за 2009 рік.

Крім того, "з метою уникнення звітів і відповідальності за допомогою підконтрольних йому членів президії" Віктор Ющенко блокує скликання з'їзду партії і "намагається незаконним способом узурпувати керівництво в партії".

"Рада вирішила виключити Ющенка Віктора Андрійовича з членів партії "Наша Україна", - підкреслюється в рішенні.

Як підкреслив Бондарчук, після виключення з лав НУ, Ющенко більше не є лідером партії "Наша Україна".

"Він (Ющенко - ред.) перебуває на обліку в Київській міській організації, тому не передбачено будь-якої іншої процедури, і Віктор Ющенко не має якогось особливого статусу, він рівний, як і всі члени партії", - сказав Бондарчук на брифінгу в суботу, коментуючи рішення Київської міськорганізації про виключення Ющенко з партії.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи продовжує Ющенко залишатися лідером партії, голова політради сказав: "Для мене це нонсенс. Він зараз не є членом партії". При цьому він підкреслив, що ніхто не може виконувати обов'язки лідера партії.

Як повідомлялося, 26 січня прихильники В.ющенка і прихильники С.Бондарчука намагалися провести два паралельних засідання політради в різних місцях.

Як зазначив Бондарчук, на засідання в офіс партії на вул. Спаську прибули і зареєструвалися 26 членів політради від 18 обласних організацій. "Скільки членів політради знаходиться за іншою адресою - ми не змогли з'ясувати", - сказав він, відзначивши, що представників політради зі Спаської не пустили на засідання, яке проводиться під головуванням В.Ющенка в готелі "Київ".

Голова політради партії вважає, що останні дії В.Ющенко спрямовані на розкол партії.

Читайте також:

В "Нашій Україні" визнали, що допомагали регіоналам на парламентських виборах

Ющенко не зміг провести політраду "Нашої України" через розкол у партії

Віктор Ющенко залишиться біля керма "Нашої України"

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...