Топ Новини

"Юра Єнакієвський" виграв суд у журналіста

12 липня 2011 в 08:29
Дарницький районний суд Києва визнав такою, що не відповідає дійсності інформацію про злочинне минуле народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка ("Юра Єнакієвський") і зобов'язав журналіста Станіслава Речинського спростувати інформацію, що Ю.Іванющенко причетний до низки тяжких злочинів.

Приводом для судового розгляду стала стаття С.Речинського під назвою «В оточенні президента України головну роль відіграють олігархи з кримінальним минулим - Фірташ і Іванющенко», опублікована на сайті ord-ua.com, пише «КоммерсантЪ-Украина».

У своєму матеріалі журналіст наводить копію довідки, нібито складеної 16 листопада 2006 року начальником головного розвідувального управління Генерального штабу Російської Федерації генералом Корабельниковим на ім'я президента РФ Володимира Путіна. У довідці сказано, що в Росії спостерігається негативна тенденція - фахівці спецназу, що звільняються з військової служби, починають співпрацювати з кримінальними групами.

«Особливу соціальну небезпеку становить формування спеціалізованих бригад кілерів, які дислокуються на суміжній території з Російською Федерацією», - йдеться у документі. Одним з керівників таких «бригад» було названо Ю.Іванющенка. «За оперативними даними, цим злочинним угрупованням було скоєно понад 40 замовних убивств, які замовлялися безпосередньо через Іванющенка», - наголошується в довідці.

Дарницький райсуд визнав цю інформацію такою, що не відповідає дійсності і принижує честь і гідність Ю.Іванющенка. Суд також зобов'язав С.Речинського протягом місяця спростувати поширену ним інформацію і в цей же термін видалити з сайту матеріал, що став предметом позову.

При цьому засідання суду проходило за відсутності С.Речинського, який дізнався про процес лише від кореспондента видання. «Мене ніхто не попереджав про засідання, це класичне правосуддя по-єнакіївськи - приймаються абсолютно несправедливі рішення, бо Юрця Єнакіївського всі бояться», - заявив журналіст.

При цьому він підкреслив, що рішення суду виконувати не має наміру: «Я не буду нічого спростовувати і видаляти будь-яку інформацію. Нехай люди Іванющенка доведуть, що я маю до цього сайту хоч якесь відношення, я незалежний журналіст».

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...