Топ Новини

Європейський суд визнає правоту Тимошенко, але не звільнить її, - адвокат екс-прем'єра

24 квітня 2013 в 14:28

Адвокат екс-прем'єра в ЄСПЛ впевнена в тому, що суд визнає політичну мотивацію справи Юлії Тимошенко.

timoshenko.jpg
Юлія Тимошенко

Рішення Європейського суду з прав людини у справі Юлії Тимошенко проти України не стане підставою для звільнення екс-прем'єра, але буде мати важливе значення. Про це сказала захисник Тимошенко в Європейському суді Валентина Теличенко.

"Не можна недооцінювати того, що скаже Європейський суд з приводу справи Тимошенко, - щодо законності взяття її під варту і порушення права на заборону катування. Це не підстава для звільнення з-під варти, але це буде принципове рішення - чи мало політичну мотивацію взяття Тимошенко під варту, а отже політичну мотивацію всього процесу. Ми ж розуміємо, що в демократичному суспільстві політична мотивація до рішення суду не повинна мати ніякого стосунку", - сказала адвокат.

Вона зазначила, що "наявність політичної мотивації у справі Тимошенко, яку може бути визнано 30 квітня, стане черговим доказом, що в Україні суди не є незалежними".

Теличенко підкреслила, що головне, чого очікувати від суду 30 квітня, - визнання політичної мотивації справи Тимошенко, тобто визнання порушення статті 18 Європейської конвенції, з приводу порушення якої екс-прем'єр скаржилася.

"Думаю, що Європейський суд визнає вимоги Тимошенко обґрунтованими, тобто, вони підтримають висновки Тимошенко про порушення її прав. Відповідно, рішення Європейського суду буде на користь Тимошенко і проти України", - заявила Теличенко.

Як відомо, Європейський суд з прав людини оприлюднить рішення у справі Тимошенко проти України у вівторок, 30 квітня. Відповідне повідомлення розміщено на сайті Європейського суду з прав людини в середу.

Читайте також:

В опозиції впевнені, що до листопада Тимошенко буде на волі

Голова комісії суддів України порадив менше звертати уваги на рішення ЄСПЛ

Луценко вважає помилування Тимошенко цілком реальним, але вирішувати Януковичу

Українські дипломати просять Януковича помилувати Тимошенко

Главком
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...