Яценюк запропонував опозиції за три тижні визначитися з форматом участі у виборах

30 березня 2012 в 11:00
Яценюк і Турчинов підкреслили необхідність консолідації. Єдиний список кандидатів від опозиції у мажоритарних округах пообіцяли сформувати до 10-го квітня цього року, а протягом наступних трьох тижнів збираються публічно оголосити про те, яким чином об'єднана опозиція буде перемагати на парламентській кампанії 2012-го року.

Лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк запропонував об'єднаній опозиції протягом найближчих трьох тижнів оприлюднити свою стратегію перемоги на парламентських виборах.

"Думаю, що ми вийшли на фінішну пряму щодо формату виборчої кампанії 2012-го року. Дозволю собі запропонувати вам, шановні колеги, щоб протягом наступних трьох тижнів ми поставили крапку і публічно оголосили про те, яким чином об'єднана опозиція буде перемагати на парламентській кампанії 2012-го року", - сказав Яценюк, виступаючи 30 березня на з'їзді партії "Батьківщина".

"Це наше завдання і це завдання лежить в єдиній площині: ми повинні створити сьогодні нову українську політичну традицію. Ми повинні нарешті забути про родове прокляття українських демократів, які не здатні об'єднатися ні за хвилину, ні за десять до розстрілу", - сказав він, додавши, що реалізація цього завдання - спільна відповідальність опозиціонерів як політиків і як громадян України.

Лідер "Фронту змін" наголосив, що опозиція розвіяла сумніви в тому, що вона нездатна об'єднатися, оскільки створила Комітет опору диктатурі, а також зуміла домовитися про формування єдиного списку кандидатів від опозиції у мажоритарних округах.

Яценюк нагадав, що такий список остаточно буде сформований до 10-го квітня цього року.

У свою чергу, перший заступник голови парії «Батьківщина» Олександр Турчинов заявив про необхідність переходу до створення єдиних штабів об'єднаної опозиції.

За його словами, «пора закінчувати всі узгодження і консультації та переходити до створення єдиних штабів об'єднаної опозиції як у центрі, так і на місцях».

Він звернувся до однопартійців: «Чи готові ми з вами до реальної самопожертви (поступитися місцем у списку, втратити посаду)?».

У відповідь спочатку лише кілька голосів із зали вигукнули «Так!». Тоді Турчинов знову звернувся з цим питанням, і йому відповіли оплесками та масовими вигуками «Готові!».

Турчинов також наголосив на необхідності єдиного списку кандидатів. «Від кожного з нас, друзі, від вашої мудрості, толерантності, самопожертви, здатності показати приклад залежить успіх цієї справи», - сказав він.

Як зазначив Турчинов, опозиція в парламенті має протистояти внесенню змін до закону про вибори народних депутатів. За його словами, також опозиція повинна об'єднатися для того, щоб не дати сфальсифікувати вибори.

Читайте також:

Луценко приєднався до «Батьківщини»

Об'єднану опозицію має очолити безпартійна людина, яка ніколи не стане «тушкою», - Гриценко

Кличко зрозумів, що правила математики в політиці не працюють, і вирішив йти на вибори самостійно

Турчинов так і не зізнався, що думає Тимошенко про виключення Королевської

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , УНІАН ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...