Топ Новини

Яценюк вважає Тимошенко «непотопляємою»

11 жовтня 2012 в 06:31
Незважаючи на те, що екс-прем'єр перебуває в ув'язненні і не має можливості спілкуватися, а також донести свою позицію до виборця, вона все одно її доносить через адвоката, через листи. Глава ради об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк вважає, що Тимошенко грає важливу роль в українській політиці.
tymoshenko.jpg
tymoshenko.ua

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко грає важливу роль в українській політиці і буде грати. Про це заявив глава ради об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк в інтерв'ю Савіку Шустеру на Першому національному.

«Розумієте в чому специфіка Тимошенко - я її вважаю непотопляємою. Юлія Тимошенко - це фактор української політики навічно. Все. Юлія Тимошенко потрапила в українську історію. Вона стала частиною української історії і стала частиною українського майбутнього», - зазначив він.

«Вже вони закрили її у в'язницю, дали їй 7 років ув'язнення. Вона не має можливості спілкуватися, вона не має можливості давати інтерв'ю, донести свою позицію. Але вона все одно впливає. Вона все одно має свою позицію. Вона все рівно її доносить - через листи, через адвоката. Вона все одно не просто впливає, а грає важливу роль. І буде грати», - уточнив політик.

За його словами, у палаті, де сидить Тимошенко, «вікна не відчиняються, через них навіть нічого не видно, в оточенні таких приємних людей, у мене таке враження, що вони нащадки тих людей, які в 37-му розстрілювали».

Яценюк також розповів, що місце для зустрічі з Тимошенко повністю прослуховується, там встановлені відеокамери і доводилося стукати по столу, аби перешкодити наглядачам чути, про що йдеться.

«Зазвичай включають воду, щоб не було чути. Але в той день навіть воду відключили», - заявив він.

«Хтось любить, хтось її не любить, але її не можна не поважати. І те, що я бачу, що політичні опоненти її поважають», - зазначив Яценюк.

При цьому коментуючи власний вислів під час президентської кампанії, що Тимошенко і Віктор Янукович «одне і те саме», політик заявив: «Зрозуміло, що ми були політичні конкуренти. Ми багато чого один про одного наговорили. Тому що кожен хотів тоді перемогти на президентських виборах».

«Такі жорсткі політичні правила. Нам не вдалося тоді домовитися. Хто в цьому винен? Я як чоловік візьму на себе за це відповідальність», - додав він.

Відповідаючи на зауваження, що люди вважають його не обраним політиком, а радше призначеним, Яценюк зазначив: «Це, до речі, правда. В принципі, політиком я став не так давно. Кілька років тому».

Читайте також:

Тимошенко почала агітувати за мажоритарників з лікарні (ДОКУМЕНТ)

Яценюк заявив, що більше не працює з іноземними політтехнологами

Тимошенко - третій кандидат на Нобелівську премію за версією букмекерів

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...