Топ Новини

Яценюк кличе опозицію спільно протидіяти фальсифікаціям парламентських виборів

18 червня 2011 в 14:43
Опозиційні політичні сили мають домовитися про координацію дій під час парламентської кампанії 2012 року для проведення чесних і прозорих виборів, недопущення фальсифікації провладною партією результатів волевиявлення та формування у новій Верховній Раді демократичної більшості. Про це заявив лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк на прес-конференції у Львові 18 червня.

«Ми готові до проведення широкомасштабних консультацій з різними потужними опозиційними силами на предмет того, яким чином демократичні партії будуть іти на вибори. Об'єднання в одну партію всіх опозиційних сил не є реальним і, найважливіше, не є доцільним - вони мають різну історію, сповідують різні ідеологічні цінності й, звичайно, матимуть різне майбутнє. Але всі, хто проти чинної влади, її курсу і провладної Партії регіонів, здатні об'єднати свої зусилля на парламентській кампанії 2012 року. Важливо, щоб ми не спалили мости перед цією кампанією, тому що у новому парламенті у нас можуть бути серйозні альянси між демократичними силами», - цитує А.Яценюка прес-служба партії.

Сьогодні, підкреслив Арсеній Яценюк, жодна з опозиційних політичних сил не зможе отримати більшість у парламенті. «Якщо опозиція не зможе об’єднати дії перед виборами, у наступній Верховній Раді вона буде обмежена максимум ста депутатами. Це буде резервація опозиції, така, знаєте, дозволена форма опозиційної діяльності», - зазначив лідер «Фронту Змін».

За його словами, якщо не буде координації дій опозиції на парламентських виборах, то, наприклад, на мажоритарних округах виграватиме ставленик влади. «Висунемо ми свого кандидата на мажоритарному окрузі, висуне ще одна опозиційна політична сила, і виграє  третій кандидат. Нібито незалежний, а насправді - від Партії регіонів», - наголосив він.

«Я готовий сісти за стіл переговорів. Ми маємо прописати правила і умови для координації дій тих опозиційних партій, які мають актив, підтримку людей, мажоритарних кандидатів, ідею та ідеологію і можливість перемогти. Ми готові поступитися чимось, ми готові до компромісу для того, щоб у Верховній Раді була сформована демократична, а не пропрезидентська більшість», - сказав А.Яценюк.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...