Януковичу нічого сказати про Луценка, окрім як «любить - не любить», - Ірина Луценко

15 червня 2012 в 12:26
Ірина Луценко заявила, що в коментарі Віктора Януковича іноземним ЗМІ у справі її чоловіка, в якому президент висловився, що Луценко "дуже любив свого водія", звучить відчай, тому що президент не може «похвалитися» перед журналістами своїми досягненнями в економіці та проведенні реформ.
5_07_Irina_lucenko_52_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Обмеження в коментарі у справі екс-міністра МВС Юрія Луценка словами «любить - не любить» свідчать про наднизький рівень культури та освіти президента Віктора Януковича. Так дружина екс-міністра Ірина Луценко прокоментувала слова президента щодо кримінальної справи проти її чоловіка.

«Президент, маючи низьку культуру спілкування і слабку шкільну підготовку з формулювання і донесення до суспільства думок, не зовсім вдало висловився у справі мого чоловіка. Думаю, це можна йому пробачити, знаючи про його важке минуле. Ну що взяти з людини з низьким інтелектуальним рівнем?", - зазначила Ірина Луценко, яку процитувала прес-служба "Народної смообороні".

«Складається враження, що Янукович займається самонавіюванням, що, можливо, все-таки Луценко в чомусь винен. Однак елементарне невміння формулювати свої думки видає його - Луценко невинний», - підкреслила вона.

- Янукович порекомендував Луценку «любити свого водія» за свій рахунок

Ірина Луценко впевнена, що такі заяви Янукович робить з відчаю, тому що «не може похвалитися ані зрушеннями в економіці, ані проведенням реальних реформ».

«Приховані псевдореформи, про які говорить Янукович іноземним ЗМІ, є лише прикриттям тих політичних переслідувань, які відбуваються в Україні. Українське суспільство і весь демократичний світ сприймають справу проти мого чоловіка виключно як політичну помсту», - зазначила дружина екс-міністра.

У справі Луценка, вона впевнена, всі точки над «і» буде розставляти суд.

«Звинувачення щодо мого чоловіка - абсурдні. А в словах Януковича звучить тільки відчай, тому і Схід, і Захід кажуть, що справа мого чоловіка - це політичне переслідування», - ще раз підкреслила Ірина Луценко.

Нагадаємо, в інтерв'ю виданню The Time Magazine Янукович заявив, що Луценко "дуже любив свого водія", і міг подарувати йому «квартиру, дві квартири, дім», але не за рахунок уряду.

Читайте також:

Регіонали влаштували демарш у Страсбурзі через Тимошенко і Луценка

Свідок стверджує, що Луценко не контролював справу про отруєння Ющенка

Іващенко призначений курс медикаментозного лікування в СІЗО

Януковичу не подобається низький рівень культури депутатів

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...