Топ Новини

Януковичу не подобається боротьба за владу, коли «одних можна обдурити, а інших можна нагнути»

27 квітня 2012 в 11:29
Президент сподівається, що політиканство у країні відійде в минуле. За його словами, нинішня влада добре розуміє, що потрібно робити для розвитку країни.
yanukovich.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Однією з причин, що заважають Україні стабільно розвиватися, є "нещадна боротьба за владу", вважає президент України Віктор Янукович.

"Є обставини, які нам заважають. Це зростаюча конкуренція у світі в боротьбі за ресурси, у боротьбі за ринки ... Я б сказав, суб'єктивні причини - це нещадна боротьба за владу за умови, що одних можна обдурити, інших можна нагнути. Інтереси політиків часто превалюють над інтересами держави", - сказав Янукович під час церемонії відкриття нового комплексу з виробництва сірчаної кислоти виробничого об'єднання "Кримський титан" 27 квітня в Армянську.

При цьому він зазначив, що політиканство, популізм, які процвітали в Україні багато років, мають звільнити суспільство від свого тиску, насамперед, морального.

«Політиканство, популізм, які превалюють в Україні багато років, повинні звільнити суспільство від свого тиску», - сказав президент.

Він підкреслив, що нинішня влада добре розуміє, що потрібно робити для розвитку країни. «Ми дуже добре розуміємо. Що потрібно робити, у нас є сили, у нас є кадри, у нас дуже працьовитий народ, потрібна лише стабільність і трохи часу, що подолати труднощі», - сказав Янукович.

Читайте також:

Тимошенко розповіла, чим Янукович гірший за Кучму

Медвєдєв сподівається, що Янукович подолає стереотипи у відносинах з РФ

Янукович: Україна озвучить свою позицію щодо Тимошенко після висновків Генпрокуратури

Тимошенко: Якщо Росія прогарантує незалежність Межигір'я, Україну здадуть легко і не замислюючись

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , УНІАН ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...