Топ Новини

Януковича привітали Путін, Обама і Ху Цзіньтао

24 серпня 2012 в 06:33
Президент Віктор Янукович отримав привітання з Днем незалежності від президента Російської Федерації Володимира Путіна, президента США Барака Обами і голови Китайської Народної Республіки Ху Цзіньтао.

Президент Віктор Янукович отримав привітання з Днем незалежності від президента Російської Федерації Володимира Путіна.

- Президент Ірану переплутав Ющенка з Януковичем

У своєму листі Путін відзначив продуктивний характер відкритого та інтенсивного українсько-російського політичного діалогу, помітне зростання взаємної торгівлі, поглиблення міжрегіональних контактів, розширення культурно-гуманітарних обмінів.

Все це, переконаний президент РФ, є міцною основою для подальшого розвитку двосторонніх відносин наших країн у всіх сферах, відзначає прес-служба українського президента.

"Переконаний, що інтересам наших країн і громадян відповідає подальше нарощування взаємовигідної взаємодії як у двосторонньому форматі, так і в рамках інтеграційних процесів на просторі Співдружності Незалежних Держав", - додав він.

Також Януковича з Днем незалежності привітав президент США Барак Обама.

У листі до українського президента він зазначив, що з моменту здобуття незалежності Україна зробила важливі кроки на шляху розвитку демократії і зробила істотний внесок у глобальний мир і стабільність.

"Незмінна відданість справі свободи та спільним цінностям є ключовим елементом нашого стратегічного партнерства", - підкреслив Обама.

"Ми залишаємося вірні співпраці з Вами в розвитку демократичних інститутів і верховенства права в Україні, у співпраці з метою забезпечення глобального миру та безпеки і в зміцненні довгострокових зв'язків між українцями та американцями", - йдеться в листі.

Також повідомляється про привітання з нагоди свята від Федерального президента Австрійської Республіки Хайнца Фішера і голови Китайської Народної Республіки Ху Цзіньтао.

Читайте також:

Незалежність країни на тлі і напередодні

У День Незалежності під «Українським домом» пройде акція на захист української мови

День Незалежності відзначать салютами, але військового параду в Києві знову не буде

День Незалежності Партія регіонів відзначить концертом, Об'єднана опозиція - маршем

Київ відсвяткує День Незалежності на роликах і з морозивом

 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...