Топ Новини

Янукович звіт "Freedom House" уважно вивчив і дещо врахує

15 червня 2011 в 12:35
Президент Віктор Янукович пообіцяв врахувати критику української влади, висловлену у звіті міжнародної правозахисної організації "Freedom House".

Критику, яка є справедливою, треба враховувати, і ми її врахуємо. А там, де є у нас розбіжності - час покаже. Але будь-які проблеми за нас на нашій землі ніхто, окрім нас, не вирішить", - сказав він під час робочої поїздки до Вінниці.

В.Янукович зазначив, що уважно вивчив звіт "Freedom House".

Серед іншого, президент знайшов у документі і позитивні моменти: за його словами, у звіті відзначено той факт, що виконавча влада стала працювати краще.

У той же час, В.Янукович не згоден з критикою деяких жорстких дій влади.

"Ну не можна звинувачувати в тому, що іноді ми приймаємо жорсткі рішення. Але зараз така вимога часу, що нам треба якомога швидше навести лад у своїй власній країні", - сказав В.Янукович.

У квітневому звіті експерти міжнародної правозахисної організації "Freedom House" відзначили концентрацію влади у певної групи в Україні, вибіркове переслідування політичних опонентів, вибіркове правосуддя, збільшення ролі Служби безпеки України.

У звіті також зазначалося, що експерти місії побачили в Україні "нездорове політичне середовище".

Моніторинг проходив у лютому 2011 року під егідою "Freedom House". Три експерти здійснили поїздки до Києва, Харкова та Львова, де зустрічалися з чиновниками, представниками опозиції, громадських організацій, журналістами та студентами. На основі бесід експерти підготували звіт, який було презентовано у Києві 14 червня.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...