Топ Новини

Янукович звільнив 14 заступників голів відомств

19 жовтня 2011 в 16:31
Президент Віктор Янукович провів ряд кадрових змін в державних службах і відомствах. відповідні укази глава держави підписав у середу.
yanukovich__17.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Відповідно до підписаних указів, Віктор Полянський звільнений з посади заступника голови Державної служби експортного контролю України, Віталій Хилюк - з посади заступника голови Державної служби фінансового моніторингу, Олександра Соляника - з посади заступника голови Державної служби зв'язку, а Євгена Григоренка - з посади заступника голови Фонду державного майна.

Крім того, з посади заступника голови Головного контрольно-ревізійного управління звільнений Микола Гордієнко, з посади заступника міністра промислової політики - Сергій Біленький, з посади заступника голови Державного комітету ветеринарної медицини звільнений Микола Пацюк, а з посади заступника голови Державного комітету статистики - Юрій Остапчук.

З посади першого заступника голови Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва звільнена Галина Яцишина, Валентина Колесник - з посади заступника голови Державного комітету статистики, Віталій Дем'янюк - з посади заступника голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами, Сергія Шута - з посади заступника голови Державного агентства з управління національними проектами і Костянтина Кучера - з посади заступника міністра промислової політики - голову Агентства з питань оборонно-промислового комплексу.

А. Соляник, М. Гордієнко, М. Пацюк, Ю. Остапчук, В. Колісник і С. Шут, звільнені відповідно до п.1 ч.1 ст.40 Кодексу законів про працю України (розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу - в разі змін в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників).

У той же час, на посаду заступника голови Національного агентства з питань державної служби указом президента призначений Микола Дячишин.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...