Топ Новини

Янукович зажадав від Азарова не повторювати помилок 2012

24 грудня 2012 в 16:47
Президент оголосив курс на структурну перебудову економіки на 2013 рік і зажадав від уряду значно посилити контроль за використанням усіх наявних ресурсів.
Yanukovich_kabmin-7.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Протягом двох місяців новий уряд повинен підготувати плани структурної перебудови економіки на 2013 рік. При плануванні Кабмін повинен ретельно проаналізувати та врахувати недоліки, що мали місце в 2012 році.

Про це президент Віктор Янукович заявив на зустрічі з членами новопризначеного Кабінету міністрів, повідомляє прес-служба глави держави.
 
Президент підкреслив: «Ми повинні в найкоротші терміни - я вважаю, це рішення прийме уряд на чолі з прем'єр-міністром - відпрацювати відповідні програмні заходи. Що ми будемо робити, на що ми повинні націлити реалізацію структурної перебудови економіки».
 
«По термінах я просив би, щоб ми найближчим часом це почули», - додав він.
 
Президент вважає, що для активізації економіки потрібні «розвиток внутрішнього ринку, фокусування зусиль на кредитуванні вітчизняної промисловості, бізнесу, максимальна участь національного капіталу в цьому процесі».
 
«Результати практичної роботи, практичного виконання попередніх планів свідчать, що необхідно значно посилити контроль за використанням усіх наявних ресурсів, особливо бюджетних коштів», - сказав він, додавши, що чекає від контролюючих органів ефективної роботи.
 
У наступному році, зазначив Янукович, слід ретельно проаналізувати недоліки, що мали місце в 2012 році, і врахувати це при подальшому плануванні. «Я буду просити вас, персонально кожного, дуже відповідально підійти до цієї роботи - створення таких планів на наступний рік», - підсумував Янукович.
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...