Топ Новини

Янукович: Завдяки судовому процесу Тимошенко стала зіркою

8 липня 2011 в 09:11
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко, яка звинувачена в перевищенні службових повноважень при підписанні газових угод з російською стороною в січні 2009 року, завдяки нинішньому судовому процесу «стала зіркою». Про це президент України Віктор Янукович заявив на прес-конференції за підсумками першого півріччя 2011-го.

«Я за те, щоб якомога швидше пройшов цей процес. Я не бажаю зла взагалі або поганого Тимошенко. Все, що вона має, - це її питання. Вона краще знає, де і в чому вона винна. І якщо вона порушила закон, у неї є можливість захищатися. І я незасуджую її за той шлях захисту, який вона обрала. Вона захищається так, як вважає за потрібне, і я їй у цьому не заважаю. Напевно, в історії не лише України, але й інших країн вона стала зіркою - весь час її показують, і вона показує, як вона ставиться до цього процесу. Це її справа», - сказав глава держави.

Він також підкреслив, що ніколи собі не дозволяв принижувати Ю. Тимошенко - «ні як людина, ні як чоловік, ні як президент».

В. Янукович особливо відзначив, що наявної на сьогоднішній день інформації щодо підписання газових угод недостатньо для того, «щоб причепити ярлик Тимошенко».

«Тільки суд, тільки його рішення може дати остаточну відповідь на це питання», - додав президент.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...